Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek már nem bírom...

Mit tegyek már nem bírom tovább ma is sírva jöttem haza?

Figyelt kérdés
Az iskolával van a gond mert van egy-két lány aki folyton provokál.Tegnap angolon az eggyik lány aki szembe ül melletem annak a csajnak a földön volt nekije eldobva egy kekszes papír és egy keksz és elkezdte hozánk rugdalni mi meg vissza és a padtársa is elkezdte de vele joba vagyok ezért nem hozzám dobálta és ez a lány elkezdte mondogatni a padtársának ,hogy Ba*szd ötet fejbe vagyis engem de ö nem tette és ezért elkezdett olyanokat ,hogy hülye kur*va ne dobd vissza mert oda basz*ok eggyet...met ,hogy te soma!Meg elnevezett Somának mert göndör hajam mindíg hasmosás után be göndörödik és ilyen lesz: [link] és azt terjesztik rúlam ,hogy tetves vagyok mert göndör a hajam és ha ki vasalom és olyan hullámos lesz akkor mer azt talágatják ,hogy nem mosakszok stb...Már novembertől ez megy...Elejinte nem vettem figyelembe mert szerintem gyerekes de most már kikészülök ezektől...A péntek a legrosszabb mert tornán minden félét oda kiabálnak nekem ,hogy tetves stb...Haza felé meg rám szálnak és a táskámat nyitogassák és szemetet tesznek beléje meg lemondannak és az eggyik lány meg lödöss és a mult honapban meg mentem haza oda jött hozzám akkor meg elkezdi ,hogy poros a vala*gad had porojam be még egyszer és feneken rúgott...Nem tudom ,hogy mi ennek az oka mert nem csináltam nekik semmit...Ha megkérdezem tőlük ,hogy miért csinálják ezt akkor ezt felelik: Miért mi volt pénteken nem emlékszem rá asse tudom ,hogy mi volt pénteken...Ellenem uszítannak mindenkit akad azért pár igaz barát azért van...De a holnaptol is nagyon féllek mert tegnap az a lány csesztetett és beszoltam nekije és még ö volt rám mérges mert beszoltam nekije és ezért az anját be akarja hívni hozzám..Nagyon féllek.Mindíg olyanokat tesznek vele ami nem igaz nem bírom ki kérlek segítsetek mit tegyek?
2012. jan. 12. 19:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
81%

1. TANULJ MEG ÍRNI!!!

2. B.ssz le neki egyet, majd abbahagyja. Tudod, ezek azért nagymenők, és szállnak rád, mert élvezik, ahogy uralkodhatnak feletted. Egyszer úgy istenesen vágd mellbe, rúgd p.nán, stb, és le fog rólad szállni, hidd el.


Egyik lányismerősöm volt ilyen, mindig csesze.getett, szidott, ütött, többször megrúgott. Egyszer aztán olyan is kicsúszott a száján, amiért akkora pofont adtam neki,h sírva rohant hazáig. Többet rossz szava nem volt hozzám.

2012. jan. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
70%

Hát, ez nagy baj. Ha valakire így rászállnak.. Nem hiszem, hogy verekedni kéne. Nem tudsz másik iskolába átmenni?? Anyukáddal meg tudod beszélni? van olyan tanár, akihez bizalommal tudsz fordulni? (hányadikos vagy?)

novembertől megy: mi történt akkor? hogy kezdődött?

2012. jan. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
65%
melyik megyében laksz?
2012. jan. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
81%
Szerintem menj el egy másik iskolába és ott próbálj beilleszkdni és keres barátokat.
2012. jan. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
98%

Ne is foglalkozz velük, irigyek, vagy szimplán csak rosszindulatúak. Nem írtad hogy hány éves vagy, de nagyon jellemző ez a szituáció az általános iskola felső tagozatán, mikor már nagylánynak képzelik magukat a lányok, innen gondolom hogy kb az a korosztály lehetsz. Mikor én voltam felsős, nálunk is voltak ilyen lányok, próbálákoztak fogást találni, csordában csúfolták a gyengébbet.

Tudom hogy ez most nem segít rajtad, de majd évek múlva meglátod, hogy azok a nagyszájú csúfolós lányok mire vitték, és mire azok akiket csúfoltak. Nálunk a csúfoltaknak jólmenő állása van, egyetemet végeztek, a csúfolók közül meg van akinek még érettségije sincs.

Sajnos ezt az időszakot ki kell bírni, gondolj arra hogy nemsoká vége lesz. Ne foglalkozz velük. Az meg hogy csúfolnak mert ilyen szép göndör lesz a hajad? nézz szét a neten, mennyire divatos a hullámos haj, lehet csak irigyek rád. Hagyd rájuk, előbb-utóbb leszállnak rólad. Addig meg tarts ki, és soha ne félj a holnaptól, ha véletlen bemenne a lány anyja, akkor elmondhatod neki hogy te csak megvédted magad, mivel az ő drága lánya macerált. Esetleg szólhatnál az osztályfőnöknek, hogy bántanak, hátha tartana valami fejmosást.

2012. jan. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
73%

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdesek..


Véletlenül nem pont ők azok? Te 7.-es vagy?

2012. jan. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Azt piszkálják akin látszik, hogy bántja. Lépj fel keményen, akár keverj le a fő hangadónak egy pofont.

Ha annyira gáz a helyzet válts sulit. Ne hagyd, hogy még jobban kikészítsenek. Beszélj az ofővel, mondd el otthon is mi a helyzet.

Am a hajad nagyon szép, nehogy kivasald.

2012. jan. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
59%
szerintem várj még egy kicsit, ki fogja nőni. nekem is volt egy ilyen ismerősöm, most 5 év múlva legjobb barátnők vagyunk, és röhögünk a múlton.:) addig pedig...KITARTÁÁÁS:)
2012. jan. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
nem én vagyok az szlovákiában lakom HidaskÖrtÜn de magyar vagyok és bocsi a hibákért...az osztályfönök tolyik erre rá...senki se tesz ez ellen semmit...épp ez az mhogy semmit nem csináltam novemberben csak mentem suliba és a harmadik ora körül kezdődött ,hogy a fiúkat is rám uszították én csak beszélgettem a szandival és egyszer csak azon találom magam ,hogy ezt teszik....és ezek nem a puberta milyatt ilyenek már kis koruk ota...ez ilyen iskola ,hogy tavaly volt egy gyerek akinek fél évben 150felett volt a beírása és csak 2.es magaviseletett kapott és év végin nekije volt +hozzá 80beírása arra meg eggyes magaviselettet jkapott a msáik gyereknek meg év végin évelejétÖl Össze jött 70/75 beírás ö meg 2.es maga viseletett kapott. és még tavaly 5-6-szor volt kihíva a rendörség egy gyerekre mert de volt drogozva egyszer elmaradt miatta a tanítás de itt ugy se tanulunk mert egész orán csak beszélget a taníto...14 éves vagyok ök meg 13-ak késöbb lettem be iratva és épp a fiatalabbak kezdegetnek...8.adikos vagy de szlovákiában 9.év folyam van alap suliban :( és nem bírom ki itt...
2012. jan. 12. 20:05
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

biztos gyönyörü a hajad

nekik fogadjunk az a szar sima vasalt hajuk van

ne hagyd magad ha vissza szolsz akkor békén fognak hagyni

ne verd meg öket inkább tűnj erősnek bátornak

2012. jan. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!