Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Köszönnek multinál az emberek?

Köszönnek multinál az emberek?

Figyelt kérdés
Nekem az a tapasztalatom, hogy köszönök nekik és semmi.
2012. jan. 13. 09:27
 1/4 anonim ***** válasza:

" Köszönnek multinál az emberek? "


izé kérdés,persze,hogy köszönnek,hát ott se mindenki bunkó

2012. jan. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Cége váloatja...
2012. jan. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez a szervezeti kultúrától és az ott dolgozó emberek személyiségétől is függ. Anyukám és a párja is ugyanazon multinál dolgoznak, csak helyileg máshol. Anyukám a budapesti központban van, nyaranta évekig dolgoztam ott én is. A folyosókon mindenki mindenkinek köszönt, akár ismerős volt, akár ismeretlen. A magas beosztásban lévők is ugyanúgy előre üdvözöltek, mint a hozzám hasonló diákmunkások.

Anya párja az egyik vidéki divíziónál van, ott viszont csak a közvetlen munkatársak, az alá. fölérendeltségi viszonyban lévők és az ismerősök között szokás a nagy köszöngetés.

2012. jan. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hogyan függhet a szervezeti kultúrától?
2012. jan. 14. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!