Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért van az, hogy egy egyszer...

Miért van az, hogy egy egyszerű emberre azt mondják hogy elzüllik, alkesz lesz Amy Weinhausra meg azt mondják, hogy keményen megérintette az élet?

Figyelt kérdés
A Megasztár 2012. február 17.-ei adásában elhangzottak inspiráltak a kérdés feltevésére.
2012. febr. 17. 22:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem tünt fel pedig néztem.
2012. febr. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Azt, hogy miért mondják, azt értem, de nem megértem. Értem abból a szempontból, hogy arra gondolnak, mennyi mindent letett eközben az asztalra, sikeres volt, tehetséges.. Illetve arra, hogy, ha egy művész alkoholista lesz, akkor párhuzamot vonnak azzal, hogy ő mélyen érez, másképp él meg dolgokat, és egy fokig ez inspirál, de, mint tudjuk, a legtöbben hedonisták és habzsolják az élvezetet. Ez így volt, amióta világ a világ.


Emiatt a csaj miatt néztem csak ma a Megasztárt, de nem is tudom, ki re haragudjak jobban: Erára, hogy képes volt eddig süllyedni és tönkretenni azt, amit felépített magának megérdemelten, és most nem az alkoholra gondolok, hanem arra, hogy így akart visszatérni: méltatlan. Vagy a szerkesztőkre, akik így lejáratták őt, még bele is rúgtak a riportokkal.

2012. febr. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
22:48, Miért rúgtak bele a riportokkal? (Csak egyet láttam a műsor előtt.) Nekem úgy tűnt, hogy csinálnak neki egy kis reklámot, hogy visszatérhessen, persze benne volt, hogy "jaj, szegény", de szerintem inkább együttérzést akartak kelteni, mint megalázni. (De lehet, hogy nem láttam mindent evvel kapcsolatban.)
2012. febr. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez az előadása után volt, nem ezzel reklámozták a műsort. Miután oltári hamisan és szövegtudás nélkül elénekelte Amy Winehouse Rehabjét egy ócska Amy W. parókában és értelemszerűen elküldték, csináltak riportot a színfalak mögött a zsűrivel róla. Itt (nem tudok idézni, visszanézni meg nincs kedvem) sajnálkozva beszéltek róla, az alkoholizmusáról, gyakorlatilag elmondták azt, hogy ez mennyire méltatlan helyzet volt hozzá. Számomra ez volt az utolsó rúgás a földön fekvőbe. De ez szubjektív:)
2012. febr. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy tudom, lejáratta ő magát szerkesztői segítség nélkül is, de, ha ő anno nem lett volna híres és nem lett volna kivételes (szintén szubjektív) hangja, akkor értelemszerűen nem adták volna meg neki a kegyelemdöfést ezekkel a riportokkal (mezei Béláról sem csinálnak, ha leégeti magát).
2012. febr. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Efelett valahogy átsiklottam, ez a "méltatlan helyzet volt hozzá" tényleg durva. Nekem csak az maradt meg, ahogy Falusi Mariann mondja, hogy "hát igen, de nehéz benn maradni a szakmában" vagy valami ilyesmit.

Egyébként nem értem ennél a lánynál, hogy jó, hogy kihagyott x évet, meg vannak problémái, de nincs a múltjából valami kapcsolata, hogy újra énekesnő lehessen? Nem hiszem el, hogy csak egy ilyen alkalmi-celebgyártó tehetségkutatón keresztül tudna újra "felkapaszkodni".

2012. febr. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát igen.. én azt sem értem miért kellett neki ez az Amy Winehouse kosztüm. Magát adja, választ valami egyszerűbb magyar számot, lehet, hogy jobban sikerül.
2012. febr. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem idéztem, szó szerint ez így nem hangzott el. Csak a sok sok mondatnak együtt a jobb sorsra hívatottság volt a lényege.

Ez volt nekem furcsa már akkor, mikor véletlenül meghallottam, hogy jelentkezett.. Akinek ilyen hangja volt és ilyen sikereket ért el, én meg voltam róla győződve, hogy csak csettint, körülötte terem két szövegíró, két gitáros, egy dobos, meg egy producer grátiszba..minek ide Megasztár? Aztán leesett, hogy "hát ezért". Kár.

2012. febr. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Azért mert egy ismert személyiség akinek sokkal több stressz van az életébe, mint átlag norma embernek sok feszültséget és szorongás kell elviselni.Ezért főképen meg média túl spiláza és olyan színben tünteti fel az embereket

ami jobban szárnyra kap.

2012. febr. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!