Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Lányok! Ti hogyan oldjátok...

Lányok! Ti hogyan oldjátok meg a menstruációs napokat?

Figyelt kérdés
Hogyan tudjátok az intim betét észrevétlenül magatokkal vinni a mosdóba? Még általánosba járok és elég furcsa lenne, ha mindig vinném magammal az egész táskámat...
2012. febr. 18. 23:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Beteszem a zsebembe.

Amúgy meg ez egy természetes dolog, minden nő menstruál és minden férfi tudja, hogy minden nő menstruál. Nincs ebben semmi szégyellni való. Ha meglátják, hát meglátják. Mutogatni nem kell, de szégyellni sem.

35N

2012. febr. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

A zsebembe teszem. Biztos, ami biztos alapon rakok párat a neszesszerembe is, ami, ugye zárva van, szóval hihetik azt is, hogy csak megyek megigazítani a sminkem.


21/L

2012. febr. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
ha épp teremcsere van, akkor a táskámat magammal viszem.
2012. febr. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Általánosban kicsit neccesebb, oda még elég méretes táskával jártok... Marad a zseb, vagy táska + barátnő, később meg simán táska.
2012. febr. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát én belenyúltam a táskámba, úgy tettem, mintha kotornék, és gyorsan a pulóverem ujjába rejtettem a betétet, majd amikor kihúztam a kezem, zsebre vágtam. Elég szégyenlős voltam ilyen tekintetben, és az osztályban cikinek is számított, ha valakinek a kezében intimbetét villant.
2012. febr. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Simán zsebre raktam vagy kinyitottam valahol középen az egyik vastag könyvem és beraktam a lapok közé.
2012. febr. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Kiveszed a táskából, berakod a zsebedbe. Ha kérdeznek, megmondod. Ez nem szégyen. Teljesen természetes dolog. Nem tudom, mennyi idős vagy, később átállhatsz tamponra, azt nem kell olyan gyakran cserélni, kisebb, tehát nem kelt akkora "feltűnést". Szerintem kényelmesebb is. De tényleg csak akkor, ha már idősebb vagy, majd gimiben.

19/L

2012. febr. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

"lég furcsa lenne, ha mindig vinném magammal az egész táskámat..."


Pedig ugy csinaltam en is, es mindenki anno.

Nem is volt hova letenni biztonsaggal a taskat, ugyhogy muszaj is volt.

2012. febr. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
De ha van hol hyagni a táskát, hát a betétet gondolom amugy is egy kulon, tiszta kis tasakban hordod, hát az lehet messzeszer is vagy akár egy kis kézi táska, amivel a büfébe ugrik el az ember a legszemélyesebb holmijaival.
2012. febr. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
31%

"később átállhatsz tamponra, azt nem kell olyan gyakran cserélni, kisebb, tehát nem kelt akkora "feltűnést". Szerintem kényelmesebb is."

A tampon sokkal kevesebb vért szív be. Nekem egy betét 3-4 órán át is elég, egy tampon meg kb. 30-40 percig.

2012. febr. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!