Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Lányok! Ti hogyan oldjátok...

Lányok! Ti hogyan oldjátok meg a menstruációs napokat?

Figyelt kérdés
Hogyan tudjátok az intim betét észrevétlenül magatokkal vinni a mosdóba? Még általánosba járok és elég furcsa lenne, ha mindig vinném magammal az egész táskámat...
2012. febr. 18. 23:09
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Első: igen,ez egy természetes dolog,de azért egy általános iskolában a fiúk másként kezelik. Emlékszem,egyszer véletlenül kirántottam egy betétet a táskámból,ami a terem közepén landolt. Hetekig én voltam a "betéteslány",még a lányok körében is :) Szóval általánosban azért ezeket még másként kezelik.

Vagy teremcsere alatt ejtsd útba a mosdót,vagy pedig tedd bele neszerbe,amiben a zsebkendőket is tarthatod. A legtöbb mosdóba elkél a zsepi,így biztos nem fognak rád furcsán nézni.

2012. febr. 19. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:

alapból úgy megyek azokon a napokon suliba, hogy olyan ruhát veszek fel, amelynek a zsebébe még reggel (otthon) beteszem, suliban meg észre sem veszik:)) 2 éve így csinálom, és nem tűnt fel, hogy bárki is észrevette volna:) esetleg a barátnőmnek szólok róla ha valami..

13/L

2012. febr. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:

Én egyik barátnőmet mindig a táskám elé állítom, s hamar kihúzom a táskából és beteszem a zsebembe. Legközelebb a mosdófülkében veszem elő.

14/L

2012. febr. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Én mindig zsebre teszem már otthon, és úgy megyek. De ez csak akkor ha félő hogy pont akkor jön meg. Sőt előtte otthon kinyitom így a wc-ben sem olyan hangos. Ha megvan, akkor soha nem cserélek a suliban betétet. Mindig egyszerre kettőt használok kicsit eltolva egymástól így nem is ázok át.
2012. febr. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Árulnak (én budmilban vettem) kicsi lapos neszszert, akkora, mint egy pénztárca. Gimiben senki nem nézi meg, minek megyek vele a mosdóba, valószínűleg, aki érti, az érti, de amúgy nem feltételezhető, lehet benne akár pénz vagy zsepi. Legjobb bnőm is ezt csinálja.


18/L

2012. febr. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Övtáska.A hátsó zsebben van a felszerelés(ami felém van),a nagyobbik részében bérlet,kulcs,pénz,mobil.
2012. febr. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

*A tampon sokkal kevesebb vért szív be. Nekem egy betét 3-4 órán át is elég, egy tampon meg kb. 30-40 percig.


Akkor rossz méretű tampont használsz.

2012. febr. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Zsebre rakom. sokszor beleteszek egyet egy kis lapos fémdobozkába, így nem tudják, mi az :) de nekem is elég bonyolult szokott lenni, mi a táskát a termünkben tartjuk...de inkább már a kicserélés szokott bonyolultabb lenni, meg hogy hogy üljek egy széken >< igen, én elég béna vagyok ilyen téren :) (7.es vagyok, másfél éve van meg...)
2012. márc. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én egy színes csomagolású 10dbos zsepi közepébe szoktam, azt ha kiveszem gyorsan zsebre tudom vágni. (Most nézem a dátumot, na mindegy 😂)
2019. dec. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!