Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit szóltok ahhoz hogy valaki...

Mit szóltok ahhoz hogy valaki nem ír facebookon a testvérének vagy anyjának születésnapjakor?

Figyelt kérdés
Láttam hogy vki facebookon felköszöntötte az anyját pedig vele él. Nem elég élőben?
2012. febr. 24. 19:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Mindent a latszatnak:p tisza hulyeseg amugy es errol ez jutott eszembe:

[link]

2012. febr. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Arra jók ezek az oldalak, hogy ha valakivel élőben NEM tartjuk a kapcsolatot, akkor ott tudunk kommunikálni. Nem pedig az élő kapcsolatok HELYETT. Amúgy én is láttam már hasonlókat, hogy a lány kommenteli az anyja pózolós fényképeit, hogy de jól nézel ki, muter! Tiszta röhej! :D
2012. febr. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Első, miféle linket raktál be? Youtu-pont-be??? Inkább nem nyitnám meg.
2012. febr. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
elso vagyok.menj a youtubera nyiss meg egy akarmilyen videot es a video alatt kattincs ra a "share" gombra.Mivel vegzodik?
2012. febr. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jól van, akkor bocs!
2012. febr. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
És akinek még fészbúk profilja sincs? Azzal mi van? Lemaradt a világtól és már csak csiholja a tüzet a barlangjában??Nem vágom miért olyan qrva nagy szám ez a fészbúk, hogy van aki még az életét is ott éli. Szánalom.
2012. febr. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó, én is megkaptam már, hogy én meg se születtem, mert nem vagyok fent (egy másik) közösségi oldalon! No komment. Aki beliknelte a videót (mégegyszer bocsi tőle:)), megnéztem és abban a vidiben is ez van, hogy az nem is létezik, aki nincs fent féjszbúkon. (Persze kifigurázva az ilyeneket.) Na de azért annyit nem ér meg a dolog szerintem, hogy idegeskedjünk miatta, vagy rosszul érezzük magunkat, ha valakinek nem kell, akkor ne regelje fel magát, ha valaki meg tudja használni valami értelmesre (mondjuk olcsóbb egy néhány mondatos chat, mint az sms, meg fel lehet venni kapcsolatot másokkal), akkor tegye meg, mert jó és hasznos tud lenni az oldal, ha úgy használják, nekem inkább csak a kérkedőkkel van bajom, akik arra használják, hogy hamis képet mutatva magukról egymáson próbálnak túllicitálni ismerősök számában, meg csücsörítős / feszítős képekben, illetve még ez sem zavarna annyira, csak tőlem ne várják már el ugyanezt. :)
2012. febr. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!