Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mióta engedélyezett Magyarorsz...

Mióta engedélyezett Magyarországon temetkezéssel kapcsolatos tevékenységeket reklámozni (kegyeletsértő módon)?

Figyelt kérdés
Ha jól tudom ezt az egész világon nem teszi meg egyetlen nép és ember sem és nem is engedélyezett. Kulturálatlan hozzászólások nem érdekelnek, köszi.
2012. márc. 7. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Kifejtenéd bővebben? Még nem találkoztam ilyennel.
2012. márc. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Majd keresek és belinkelem a reklámokat, mert gyorsan el is hagytam azokat az oldalakat, ahol ilyen hirdetéseket láttam. Idézni meg nem is akarom, hogy mit írtak, annyira kegyeletsértő. Ha visszakerestem, belinkelem.
2012. márc. 8. 09:17
 3/7 A kérdező kommentje:

A fokhagymás táblázat alatt [link]


De ez csak 1, láttam többet is. Még az árat is kiírta a szerencsétlen.

2012. márc. 8. 09:23
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha valakinek magyarázni kell, hogy ilyen témában tilos hirdetni amióta ember él a Földön, akkor az nem ember.
2012. márc. 8. 09:25
 5/7 anonim ***** válasza:

Most mit vagy úgy oda! Nemsokára azért szülnek hogy megegyék a csecsemőket. Már recept is van az interneten. potencianövelő szerként alkalmazzák. Még a méhlepényt is felszolgálják egy vasárnapi ebéden.

Ennyi.


[link]


Másrészről kinyitod az újságot minden tele van különféle testrészekkel. Sőt a fél város ki van plakátozva levágott disznó, csirke, marha alkatrészekkel.


Igen, most elkezdik majd enni a kutyát a macskát és kb 60-70év múlva egymást is az emberek.

2012. márc. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Andizsuzsi ***** válasza:
Nekem a fokhagymás táblázat alatt törtarany van
2012. márc. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi ebben a kegyeletsértő?

A temetés, a halál az élet része, a világ legtermészetesebb dolga.Itt a temetés egyik fajtáját reklámozzák. Gondolom már mint minden területen itt is konkurenciaharcok folynak, ezért a reklám.

2012. márc. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!