Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért akarja az összes férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarja az összes férfi ezt? És miért ugyanolyan az összes?

Figyelt kérdés
Ismerek több srácot akik már 2-3 éve együtt vannak a barátnőjével, de azért más lányokkal flörtölgetnek, szórakoznak, vagy eldobják a régi szerelmüket egy szüz lány végett. Minden férfi csak ugyanazt akarja. Hol lehet találni olyan férfit aki nem néz jobb lányok után, ha már van barátnője? Már ha létezik ilyen. Élő példa, egyik rokonom még csak 14 éves KISlány és már mindegyik fiú meg akarja őt. Ott beszélgettem vele az állomáson, egyszercsak odlép hozzá egy 17 éves srác aki elkezd vele beszélgetni, meg flörtögetni s bókol neki össze-vissza miközben a fiúnak már 2 éves kapcsolata van.Az exemmel nemrég szakítottunk pont az végett, mert más lányokhoz járt... Nem értem az ilyet. Veletek is ezt csinálják? Kezdem azt hinni hogy normálsi férfi nemlétezik..
2011. nov. 13. 21:45
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
89%
Rengeteg "normális" férfi van, csak átnéztek rajtuk. Rajtunk.
2011. nov. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
67%

elsőnél a pont.

Állítsd át a szűrődet, a kicsit hátrányosabb külselyű pasikra is, máris nagyobb a választék, és az esély a normális pasira.

2011. nov. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van barátnőm, és nagyon szeretem épp ezért nem nézek más lányok után, mert nekem ő tökéletes :)
2011. nov. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
53%
Létezünk, ez tuti.:) Csak a nagy átlag inkább a műmájer, rózsaszínpólós, érzéketlen, bunkó majmokat preferálja.19F
2011. nov. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Na csodás, megint az általánosítgatás. Igenis létezik olyan férfi, aki nem csak erre hajt. Pont.

20/F

2011. nov. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

ne általánosíts b+!

egyébként, én sem értem hogy mi különleges van 1 szűzlányban...


ja és az 1. válaszoló nagy igazságot írt le!

2011. nov. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
De létezik normális, csak nehéz minket megtalálni, mert én vagy otthon ülök a szobámban, vagy az erdőben szántom a talajt motorral. Iskolába autóval megyek, tömegközlekedés kizárva. Fiús iskolába járok, kevés a lány. A két kezemen megszámolom, hány lánnyal találkozom egy héten. 18F
2011. nov. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok, még sem jönnek hozzám a lányok, ha meg én megyek elutasítanak, na ezt add össze!
2011. nov. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
7%
Ez belénk van kódolva. Elsődleges küldetés: minnél több utód nemzése fajunk fennmaradásának érdekében. Ez a normális. A társadalmi normák miatt uralkodunk magunkon és felülkerekedünk ezen az érzésen, de teljesen elfojtani nem fogjuk tudni azt.
2011. nov. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Ha az exed más nőkhöz járt, akkor magadban keresd a hibát.

Ja és nem végett, hanem miatt.

2011. nov. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!