Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Bunkó vagy ez ma már normális?...

Bunkó vagy ez ma már normális? (kajarendelés)

Figyelt kérdés

Volt már veletek olyan, hogy egyik barátotok kaját rendel (nála/nálatok) és meg se kérdi, te kérsz-e egy falatot?

Csak ülsz (akár saját otthonodban), Ő meg megeszi szó nélkül amit rendelt!

Ez ma már teljesen normális?? Válság? :) vagy mi?



2012. márc. 29. 23:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez régen is bunkóság volt, és szerintem ma is az. (Nekem nincsenek ilyen barátaim.):D
2012. márc. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem lehet anyagi helyzetre kenni,a haverod/barátod egy büdös paraszt!
2012. márc. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
és ti megmondanátok neki?
2012. márc. 29. 23:51
 4/16 anonim ***** válasza:
hát ha barátom akkor egyértelműen a fejéhez vágnám hogy ez bunkóság
2012. márc. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Hát azért nem mindegy pár részlet.


Mert ha én rendelek mondjuk 1 szelet rántott húst, akkor nem foglak megkínálni csak azért, mert pont beállítottál.

2012. márc. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Hát ez bunkóság,de nem szólnék semmit,ha már ennyi esze van,hogy meg sem kínál.
2012. márc. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

5-ös! Nem, ilyen nem volt!

Csak olyan,h mondjuk nálunk talizunk, éhes, rendel és te meg le vagy szarva :D de az,h te a saját pénzeden szeretnél-e rendelni, még az se :S

2012. márc. 30. 20:32
 8/16 anonim ***** válasza:

Nevelés és jellem kérdése. Én ha régen suliból jöttem haza egy osztálytársam vagy iskolatársam társaságában és ehhez nem keleltt a legjobb barátomnak lennie,elég volt, ha általában együtt mentünk haza, hogy ne unatkozzunk hazafelé, mikor bementem a boltba féluton, hogy vegyek valami nasit otthonra neki is vettem valami csokit...így az évek folyamán elég sok apró meglepetést tudtam okozni másoknak.


23N

2012. márc. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Az első vagyok. Bunkóságnak tartom, de nem mondanám meg neki, csak ezért még nem szólnék. De ha több hasonló körülményt is tapasztalnék, szép lassan kikoptatnám az életemből. (Persze lehet, hogy sok másban nagyon pozitív tulajdonságokkal bíró és segítőkész ember!) Hmm. Nem lehet egy dolog alapján ítélni, de engem még nem tett próbára ily módon egy barátom sem. (Nem lehet, hogy valamilyen extrém figyelmetlenség volt részéről?)
2012. márc. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
nem hiszem, mert többször előfordult! meg más dologban is észrevettem, h ilyen téren nincs neveltetése vagy szimplán, bunkó! Számomra megdöbbentő, hogy van ilyen!
2012. márc. 30. 23:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!