Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Nyakkendőt kötni ki tud? Hol...

Nyakkendőt kötni ki tud? Hol tanultátok meg? (mert a netről nem lehet)

Figyelt kérdés
2009. jún. 16. 22:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én tudok, de csak magamnak. Mármint úgy értem, hogy a vőlegényemnek is én kötöm a nyakkendőjét, de úgy, hogy a saját nyakamba teszem. És a legborzasztóbb, hogy el sem tudom neki magyarázni, hogy mit hova "tekerjen", csak elmutogatni (persze aztán elfelejti a következő alkalomra). Én apukámtól tanultam meg, hogy kell megkötni. De lehet kapni előre megkötött, gumis/tépőzáras nyakkendőt is, kiküszöbölendő a "kötési mizériát". :)
2009. jún. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is lány vagyok és én is az apámtól lestem el, és az én párom se tudja megkötni magának. :D
2009. jún. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szépen egymásra találtunk! :D
2009. jún. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon ritkán van szükségem nyakkendőre, és nem tudok még magamtól kötni. Viszont én internet segítségével szoktam amikor mégis kell. Ezt használom:

[link]

Szerintem tök jól megmutatja mikor, mit merre. Ha sűrűn kéne biztos be tudnám gyakorolni, de így marad a gugli mindig :) De ezt az animációt mindig megtalálom rajta.

2009. jún. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
én netről tanultam meg, szokott sikerülni:D 19/F
2009. jún. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én újságból tanultam meg (akkor még nem volt ilyen az interneten), de a neten található képek is hasonlóak, nem értem miért írod, hogy abból nem lehet.
2009. jún. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Netről tanultam meg kb 2 éve és megy:) Ha az ember ráérez, utána már nem nehéz
2009. jún. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszi, most már nekem is megy, Úgy látszik béna voltam.

Jó a link, köszi!

2009. jún. 17. 16:57
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Kb 9 évesen játékként tekergettem egy vállfán lógó vastag madzagot..

Megmutattam dédimnek az eredményt, hogy milyen jó, hogy meg van kötve mégis lehet húzogatni:)

Meglepődve kérdezte, hogy csináltam, ő nem tud nyakkendőt kötni:)

Azóta megy

2009. jún. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
63%
Az igaz, hogy a nyakkendő megkótését neten megtanulni nem lehet, de egy barátnő megtanithat rá, de csak abban az esetben ha ő is tudja.A kezdetén amikor a nyakkendőt akartam megkőtni, a a bog mindig nagyobbra sikerült mint a fejem, amig végülis egy kis segitséggel sikerúlt a nagyságot csökkenteni. Fő dolog a szorgalom és kitartás. Egyébként zárójelben megjegyzem, hogy egy pehent agyú egyfejű sűsű sárkány lehetett aki a nyakkendő viseletét kitalálta.
2009. jún. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!