Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit vegyek ajándékba a magánta...

Mit vegyek ajándékba a magántanáromnak?

Figyelt kérdés
2 évig jártam hozzá angolból, most leérettségiztem. Valamit szeretnék neki adni, mivel nagyon sokat segített. Ha nő lenne, akkor tudnék mit venni, de férfi, ezért bajban vagyok. Ötletek?
2009. jún. 16. 22:19
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Egy üveg jóféle félédes/édes vörösbor,annak mindenki örül.Nem túl ötletes,sablonos de jó :)
2009. jún. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%

A férfiak inkább a száraz bort szeretik. (Persze, ha tudod, hogy milyen szeret, akkor előnyben vagy:))

Esetleg egy könyvet vagy CD-t, ha említett valamit, hogy szeretne, esetleg ha tudod, hogy mi van meg neki.

Ha ismered a feleségét/barátnőjét, akkor tőle is tudsz egy kis segítséget kérni.

2009. jún. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
egy jó wisky
2009. jún. 17. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
első vagyok,kikérem magamnak,én se szeretem a szárazat :D
2009. jún. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én semmit nem vettem.lehet hogy bunkóság,de évekig lapátoltuk neki a pénzt (ami után ráadásul egy fillért sem kell adóznia,de ez már más téma...),legyen az elég
2009. jún. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Megkapta az óradíjat, úgyhogy tényleg csak valami apróságot. Én egy tanítványomtól egy saját készítésű dísztárgyat kaptam, nagyon örültem neki.

Próbálhatsz valami ötletes, humoros dolgot, ami Rád fogja emlékeztetni - de nem kell, hogy nagy értékű dolog legyen, magának a gesztusnak örülni fog!

2009. jún. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én 5000 Ft körül gondoltam, ez sok?
2009. jún. 18. 10:42
 8/10 anonim ***** válasza:
hát szerintem nagyon......
2009. jún. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Akkor mennyiért? Elég a bor?

Vagy ne is vegyek? Hogy szokták ezt? :-s

2009. jún. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hoppá, tesóm nevén nyomtam be. :)
2009. jún. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!