Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Nagyon utálom azokat, akik...

Nagyon utálom azokat, akik napszemüveget tartanak a fejükön állandóan. Ti nem? Lehet férfi, vagy nő, mindegy.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 7. 18:56
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
10%
Kérdező! Szerezz egy enciklopédikus szótárt és nézz utána a "divatkiegészítő cucc" kifejezésnek...
2012. ápr. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 A kérdező kommentje:
Igen, a haján hordott szemüvegről beszéltem, a feje tetején. Sokan hajráf helyett használják. Van akinek jól áll, van akinek nagyon hülyén a fej formája miatt. Mégis felteszi. Nincsenek tisztában magukkal. Tuskó combúaknak miniszoknya stb.
2012. ápr. 8. 07:58
 13/47 anonim ***** válasza:
69%
Na jó, de ezért már utálni kell őket? Neked mit ártanak vele? Az legyen az ő bajuk, ha előnytelenül áll nekik, téged miben zavar?
2012. ápr. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
75%

Egyeseknek micsoda gondjuk van...!

Egyébként nem utálom, én is szoktam így viselni, ha kintről bemegyek boltba, vagy valahova, arra a pár percre nem rakom el. És nem áll rosszul, de ha olyan fejem lenne, mint Hé Arnoldnak, akkor is viselném.

2012. ápr. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
76%
Utolsóval értek egyet, én is így hordom, és nem fogom azért elrakni mindig, ha épp nem kell. És igen, mivel félhosszú hajam van, ha krva nagy a szél, egyfajta szélvédőként is funkcionál. :) Még mindig jobb mint mikor régen a póló nyakába tűzték...
2012. ápr. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim válasza:
83%
A kérdező azt írta, hogy állandóan a fejükön hordják. Azt én is furcsának tartom, főleg, ha olyat látok, hogy este, vagy télen délután, mikor már sötét van, a fejükön van, pláne úgy, hogy nem mint hajráfot tolják fel például a nők, hanem gondosan belehelyezik a hajba úgy, hogy mindkét oldalon minden centire pontosan stimmeljen. Napsütésben, ha bemegyek valahova, én is feltolom a fejemre arra a pár percre.
2012. ápr. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
22%
Ez engemet is idegesít (most legalább látom, hogy nem vagyok egyedül). Azt nem mondhatom, hogy őket utálom, azt utálom, hogy egy ilyen hülye divatnak hódolnak.
2012. ápr. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim válasza:
21%
Balázs Fecó is sokszor a homlokán hordja, és mégse utáljuk sőt nagyon sokan szeretjük. Én speciel, egy nagy MŰVÉSZNEK tartom, és roppant szimpatikusnak.
2012. ápr. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
85%

A második válaszadónak:

A vizeskorsó és a szemüveg fejenhordása egészen más kategória. Hogy a vizeskorsót, kosarat, stb. a fejen hordják, annak nagyon praktikus egészségügyi oka is van, mégpedig az, hogy a gerinoszlop terhelése egyenletes - és így a kezek is szabadok pl. védekezésre.

Az, hogy a szemüveget a fejen hordják, egy hobbi (ízlés kérdése)

2012. ápr. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 sasmaskara ***** válasza:
80%

Mennyi gyökér van a világon ? Nincs hobbitok ? Vagy ez is az, hogy ilyen semmi dolgokért utáltok embereket, amihez szerintem semmi közötök sincs ?

Mi köze az egyik embernek a másikhoz, hogy mit hord, meg hogy ?

Pl. engem idegesítene hogy hogy jössz az utcán - közben te meg a fasza kis világodban azt hiszed, hogy te vagy a legkirályabb - akkor öntselek le hígítóval és dobjak rád egy gyufát ?

igazi magyarok vagytok:

1.irigy

2.keserű

3.utálós

Az ilyen emberek akik efféle dolgokkal ráérnek foglalkozni, miért nem mennek el kapálni a határba ?

2012. ápr. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!