Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Nagyon utálom azokat, akik...

Nagyon utálom azokat, akik napszemüveget tartanak a fejükön állandóan. Ti nem? Lehet férfi, vagy nő, mindegy.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 7. 18:56
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
Hát persze, de nem én kezdtem.
2013. márc. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
100%

Mit kell ezen utálni???

Amikor bemegyek egy épületbe, én is a fejemre tolom fel, minthogy a zsebembe gyömöszöljem vagy végig a kezemben tartsam. Nem tudom mi van ebben annyira "jajjdehűdeajaj"?

2013. máj. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 Kései Sirató ***** válasza:
100%

Volt egy komoly szemműtétem és a műtétet követően 6 hétig egyfolytában hordanom kellett, a lakásba is. Ilyenre is gondolj, amikor utálkozol.

Megeshet még az is, hogy te jársz így, vagy egy családtagod, aztán átgondolod majd, hogy hogyan ítélkezz mások felett..

2013. máj. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
58%

Nem jó a szemem. Nem bírom a fényt, tehát napszemüveget hordok, ha süt a nap, viszont, ha bemegyek valahova, vagy árnyékos rész jön, akkor nem látok normálisan, mert mint írtam, nem tökéletes a szemem. Mégis mit csináljak? SZorongassam a kezemben? Logikus, hogy a fejemre tolom fel.


De mit értesz azalatt, hogy állandóan? ABban vannak otthon a lakásban, és úgy mennek budira is?

2013. okt. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
100%
Én nem. Miért kéne valakit utálnom a napszemüvege miatt?????
2013. okt. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
100%

A fejük tetején? Vagy a szemükön???


Egyáltalán nem mindegy.

Mert ha a fejül tetején van, akkor nem zavar. És tök mindegy, hogy funkciója van ott, vagy vagánykodik. Ha jól áll neki, miért ne? Ha bénán néz ki, magánügye. Lehet hajpánt funkciója is. Vagy épp azért van a feje tetején, hogy ne a szeme előtt legyen, amikor veled beszél... Mindegy, ha fent van, nem zavar.


Ha rendesen rajta van, és éppen velem beszélget, akkor pedig igen, nagyon zavar. Kivéve, ha tényleg kell neki épp a nap ellen, és végülis nem sokat beszélgetünk. Ha kifejezetten az a program, hogy mi találkozunk és beszélgetünk, akkor legyen már benne annyi, hogy nem "falon"keresztül teszi. Utálom,ha nem látom a szemét a másiknak. Bunkóság a részéről.


Szóval a napszemüveg jó dolog nyáron, még életmentő is lehet biciklizés vagy autóvezetés közben... De amikor hosszan beszélgetünk, akkor ott bunkósági tényező, ha a szemedet takarja...

Nem utálom az ilyen embereket, csak elkerülöm, taszítanak.

2014. febr. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
100%
Én nem, semmi közöm hozzá, hogy ki hol tartja. Felőlem a segglikában is hordhatja, ha rendes, normális ember, akkor semmi bajom vele.
2014. febr. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!