Érdemes szólni?

Figyelt kérdés

Titeket nem zavar, ha valaki úgy hallgat zenét a járműveken, hogy iszonyat hangosan kihallatszik a fülhallgatójából a zene? Vagy csak énnekem rossz a tűrőképességem, hogy idegesít? Miért kell másra rátukmálni a zenei ízlésünket?

Mindig azon vacillálok, hogy szóljak-e, hogy legyen szíves lejjebb venni, vagy se. Kipróbáltam a sajátomon, hogy mennyire jön ki a hang, de azon a fokozaton már elviselhetetlenül hangos. Ezek a gyerekek süketek????


2012. ápr. 28. 00:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%

Én nem merek szólni,mert nálunk cigányok csinálják és csordában vannak.

Tényleg rossz,főleg,ha olvasni,tanulni kell....

Nem a te tűrőképességeddel van gond,az enyém még gyengébb, engem az is idegesít,ha egy gyerek túl hangosan beszél,rohangál és nem szólnak rá.Vagy,hogy idősebb nők örökké beszélgetni akarnak.

2012. ápr. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szóval szólj,ha mersz.
2012. ápr. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
34%
Engem egyáltalán nem szokott zavarni. Csak egy zaj a sok közül. Járj füldugóval, ha ennyire képtelen vagy tolerálni..
2012. ápr. 28. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
á van olyan fülhallgató ami jobban kihallatszik mint a többi, de persze nyilván nem hallgatja halkan se :D szerintem szólj nyugodtan ha zavar, csak arra figyelj, hogy ha szólsz ne akkor tedd amikor már robbanáspontig idegesített a dolog, hanem próbáld kedvesen mosolyogva kérni mivel az illető valószínüleg nincs tudatában annak hogy ilyen hangos.
2012. ápr. 28. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem egyáltalán nem szokott zavarni. Sajnos a tömegközlekedés erről szól, tolerálni kell egymást. Engem sokkal jobban zavarnak a szagok,amiket hordoznak magukon időnként emberek.
2012. ápr. 28. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ne csináld már. A mi jó állapotú buszainkon/villamosainkon csak a motorzúgás-kattogás hallatszik. Ha valaki fülhallgató nélkül hallgat zenét, na akkor menj oda, hogy ezt már nem kellene.
2012. ápr. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 yuda ***** válasza:
Kutatások bizonyítják, hogy hallássérülést okoz, ha valaki huzamosabb ideig hallgat túl hangosan zenét. Ebből az következik, hogy egy idő után ami számodra már kellemetlen, ő azt simán élvezi, mert már károsodott a hallása és ennek még így nincs vége.
2012. ápr. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Engem iszonyatosan zavar, de nem szoktam szólni, hanem megpróbálok arrébb menni.
2012. ápr. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ. Hasznos és tanulságos mindegyik valamilyen szempontból. Sajnos én sok olyat hallok, ami felülmúlja a motorzúgást, és fülhallgatóból jön. Szerintem másokat is zavar ott és akkor, de nem mernek szólni (a mi buszunkon elenyésző a roma utazóközönség, ezek többnyire jobban szituált fiatalok).
2012. ápr. 28. 11:13
 10/14 anonim ***** válasza:
Jajj,bocsánat én nem a fülhallgatóból jövő hangokra gondoltam,nálunk a telefonból üvöltetik 2 és fél órán keresztül,miközben beszélgetnek.Aki azt írta,toleráljuk,az jöjjön és csinálja naponta.Van,aki a munkahelyére utazik reggel este két és fél két és fél órát.Kellemes így bejárni.Gyere,'azt csináld!
2012. ápr. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!