Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » De észrevettétek, hogy ha itt...

De észrevettétek, hogy ha itt valaki kiír egy oylan kérdést, hogy "miért ilyenek az emberek", akkor mindenki elkezdi írni, hogy ezért, meg azért, és hirtelen minden válaszoló becsületes, aranylelkű ember? (Fontos kiegészítés lent! )

Figyelt kérdés
Nem kötekedés! NEM őket akarom bántani, de HOL VAN ILYENKOR az asok nagyszájú ember?
2012. ápr. 29. 12:18
 1/9 A kérdező kommentje:
A kérdés túl hosszú lett végül, ezért most meg eléggé furcsára sikerült. Szóval az a kérdésem, hogy engem bántott xy, akkor kiírom ide, és hirtelen mindenki vigasztal. De xy mondjuk egy egész osztály, vagy egy egész világ. Előfordulhat, hogy itt az emberek nem veszik észre hogy róluk van szó? Hogy baromnak nevezik azt, aki ilyet tesz, mert nem veszik észre, hogy ők is ezt csinálják? Vagy ide nem járnak pont azok, akikről szól a kérdés....?
2012. ápr. 29. 12:20
 2/9 anonim ***** válasza:

Gyakran az emberek nem veszik észre magunkat, azt hogy mit tesznek stb.


Ez ugyanígy van veled, velem, szinte mindenkivel

2012. ápr. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát jó, csak fura.
2012. ápr. 29. 13:39
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én egy önző, sunyi, pénzhajhász, embereket hátbaszúró, gátlástlan szenny vagyok, szóval erre a kérdésre nem tudok válaszolni.
2012. máj. 15. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Végre valaki.
2012. máj. 19. 17:59
 6/9 anonim ***** válasza:
facebookoznak
2012. jún. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
....
2012. jún. 1. 19:43
 8/9 anonim ***** válasza:
"tükör szindróma" talán, pl. én is azoknak szúrom ki leginkább a hibáját akikkel közös vonásom van. talán annak a jele, hogy nem birják elfogadni önmaguk.
2012. jún. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Most vettem észre a válaszod, köszi, hogy írtál.
2013. ápr. 3. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!