Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit gondoltok, be tudok...

Mit gondoltok, be tudok illeszkedni majd oda is?

Figyelt kérdés

Elég érdekes fordulatott vett az életem egy csapásra.

Nemrég ballagtam el az előző sulimból.

Imádtam azt a sulit, az osztályba mindig én voltam a társaság középpontja annak ellenére hogy a legfiatalabb voltam köztük (de a legidőssebnek néztem ki)..... gyönyörű 4év volt.

De egy másik (közép) iskolába jelentkeztem ahol azt a vállaszt kaptam hogy mindenképp felvesznek de csak a 10.osztályba....... nem akartam hinni a fülemnek.

Én mindig igazából az időssebbek társaságát kerestem, legyen az lány vagy fiú. Haverjaim is idősebbek nálam jóval. Őszintén, én a fiatalabakkal mindig egy kicsit lekezelő voltam. Néha, egyszerűen kiugrik a számon hogy "kicsi", vagy becézgetem őket mint pl:Norbika meg hasonló.

És jövőre meg 15 évesekkel leszek összezárva, kicsit félek ettől az egésztől.

Most elsősorba az ilyen korúak vállaszát várom, hogy hogy ne érezzem magam "öregnek" köztetek?

Vagy, egyátalán bármit ami ugygondoljátok hogy segíthet.

Kössz.18/F.


2009. jún. 22. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:
És nem mehetnél másik suliba? Azért azt gondolom, hogy neked sem mindegy, hogy ennyi éved kiesik. Én a helyedben próbálkoznék, mert nem mindegy, hogy érettségizel-e lassan vagy még 3 évet gimis leszel és 21 évesen végzel majd a gimivel.
2009. jún. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
kössz. de a kérdésemre nem vállaszoltál és sikerült mégjobban elbizonytalanítanod.
2009. jún. 23. 22:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem akartalak elbizonytalanítani, bocs. Én csak azt írtam le, amit én tennék. Nem lesz egyszerű a helyzeted. Nem tudom, hogy mennyire tudsz alkalmazkodni és milyenek lesznek az osztálytársaid, de nagyon rávesztesz azzal, ha 10. osztályt kezdesz 18 évesen. Ez szerintem nagyobb probléma, mint a nem beilleszkedés.
2009. jún. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem, salynos családi okok miatt azt a sulit is el kellett végeznem, de ezt is el kell, nincs mese.
2009. jún. 23. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!