Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ti hogyan ünnepeltétek meg az...

Ti hogyan ünnepeltétek meg az óvodás "ballagást"?

Figyelt kérdés

Nálunk most lesz aktuális... egyáltalán nem akarok nagy felhajtást, nemcsak anyagi okokból - úgy tervezem, utána meghívjuk a megjelent családtagokat egy sütire, kb. ennyi.

De a többi még nem körvonalazódott - pl. szokás ilyenkor virágot vinni a kicsinek? Valami apró ajándékot (pl. ilyenre gondoltam, hogy egy doboz színes ceruza, vagy más, ami már az iskolára utal)? Csak a gyerekkel, családdal kapcsolatos gondolatok érdekelnek, az óvónénik megajándékozásából négy évig bőven volt részünk, köszönöm (most is lesz közösen)


2012. máj. 14. 09:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem is elég egy süti. Legalább 1-2 csokor virágot szokás, hogy azért tudjon mit fogni :) Szerintem jó ötlet lehet ajándéknak egy színező, foglalkoztató könyvecske (ami egy kicsit készíti a gyereket az iskolára), egy hosszabb és kicsit komolyabb mesékből álló meséskönyv, amit önállóan is tud majd olvasni.
2012. máj. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!