Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miben illik menni diplomaosztó...

Miben illik menni diplomaosztóra? (nem vendégként, hanem a sajátomra, SZTE BTK)

Figyelt kérdés

Ugyanis kinéztem egy barnás bordó (kosztüm)szoknyát, hozzá egy drapp- bordó mintás ujjatlan felsőt. Nagyon elegáns, csak

1. nem leszek-e túlöltözve a többiekhez képest?

2. ha mindenki fekete alsó fehér ingben lesz, akkor kilógok a sorból...


Köszönöm az értelmes válaszaitokat!


2009. jún. 29. 18:09
 1/10 anonim ***** válasza:
7%
Mivel talárban lesztek, rohadtul nem fog látszani kin mi van, majd csak utána a családi fogadáson (ami gondolom lesz). A talár alatt csak a cipő látszik. Én csapnék ekkora hűhót belőle, inkább tartalékold a pénzt a munkanélküli hónapokra/évekre
2009. jún. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
jav.: nem csapnék
2009. jún. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nehéz lett volna kulturáltan válaszolni... na de azért köszönöm.
2009. jún. 29. 19:25
 4/10 anonim ***** válasza:
Előző válaszoló biztos bal lábbal kelt. Szerintem meg természetes, hogy jól akarsz kinézni...nem hinném, hogy mindenkin fehér felső és fekete alsó lenne. Azt vedd fel, amiben jól érzed magad.
2009. jún. 30. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ugyanott végeztem 5 éve. Nekünk nem volt talárunk. Én drapp kosztümben és fekete ujjatlan felsőben voltam (persze a kosztümkabátot csak az ünnepség után vettem le) és ez volt az átlag. (öltöny, kosztüm) Nagyon kevesen voltak fekete szoknya, fehér blúzban, de volt földig érő kisestélyi és miniszoknya haskivillantós spagettipántos pólóval+strandpapuccsal is, szóval a skála elég széles...

Szerintem teljesen megfelel, amit kinéztél magadnak, ideális az dplomaosztóra és később is jól ki tudod használni.

2009. jún. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: Úgy olvastam, hogy kosztümöt írtál, most látom, hogy csak szoknya. Szerintem a kosztüm felsője (vagy valami kabátka esetleg bolero) is legyen rajtad, az ünnepségen ne ujjatlanban legyél. Emlékszem nekünk borzasztó meleg volt, de akkor sem igazán illik ujjatlanban lenni sajnos:(
2009. jún. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én meg nem láttam olyan diplomaosztót, ahol nem volt talár. A PTE-n van. tavaly is voltam egy kiosztón, és senkin se láttam, hogy mi volt alatta, sőt frizurájuk sem volt a kalap miatt
2009. jún. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Utolsónak: 3 diplomaosztóm volt, egyiken sem volt talár. Többön voltam vendégként, talán 2 helyen volt talár, az egyik helyen mindenkin, a másik helyen meg választani lehetett, aki akart báérelt, aki nem, nem. Iskola válogatja.
2009. jún. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
23:10: én is voltam már diplomakiosztón, ahol nem volt talár.
2009. júl. 1. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem se lesz talárom. :(
2010. júl. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!