Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » (Lány)unokatesómnak diplomaosz...

(Lány)unokatesómnak diplomaosztóra mit vegyünk?

Figyelt kérdés
... anyummal fogalmunk sincs hogy mit adjunk neki.kb.milyen értékben szokás ajándékozni ilyenkor?előzör gravírozott tollat gondoltunk,de szerintem az már snassz-nem?más ötlet?
2008. máj. 10. 17:22
 1/6 A kérdező kommentje:
egyébként orvosin végzett a lány..
2008. máj. 10. 17:43
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Én egy szép fülbevalót kaptam (arany) az unokatesóméktól. Adhattok pénzt is, de a legjobb, ha megkérdezitek, hogy mit szeretne. A toll tényleg snassz szerintem.
2008. máj. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ.valószínűleg tényleg megkérdezzük..:-)
2008. máj. 11. 14:04
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy szép ékszert! Mondjuk nyaklánc... megkérhettek egy közelebbi rokont vagy barátot is, h esetleg segítsen kiválasztani.
2008. máj. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ajándékutalvány egy ékszerboltba? Akkor maradandó is az ajándék, és ő választja ki magának az ízlése szerint.
2008. máj. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én kategorikusan megtiltottam mindenkinek, hogy a diplomaosztómra bármilyen ajándékot vegyen, legyen az ékszer (egyáltalán nem hordok ékszert, a hideg kiráz tőlük, főleg az arany dolgoktól), a vágott virágok pedig leginkább a halálra emlékeztetnek, hiszen számomra borzalmas belegondolni, hogy a virágot lemetszik a tövéről, aztán odaadják valakinek, csak hogy nézze, hogy múlik el belőle az élet, végül pedig kidobják. (Lehet velem nem egyetérteni, óészaki viking vallású vagyok...)


Ehelyett mi vacsorázni megyünk, ahol fizetik a kajámat.

2008. máj. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!