Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mi értelme bulikba a partyfotó...

Mi értelme bulikba a partyfotónak?

Figyelt kérdés
az hogy összeáll 10 ember akiből egy 6-ot nem ismer, és akkor ők most egy fotón vannak, ez így miért jo? hogy ki tudják tenni és villogjanak vele hogy ilyenolyan helyen volt ilyenolyan társaságban? én ennek konkrétan semmi értelmét nem látom

2012. máj. 30. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Az, hogy másnap a képeket megtekintve, legalább egy-két apró részlet beugorjon az északáról. xDDD
2012. máj. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
részben, de akkor se ez..:D
2012. máj. 30. 21:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Legyen mit felrakni a fészbukra
2012. máj. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ja én se szeretem, csomó ember csak fotózni megy. Volt hogy be is trollkodtam magam pár képbe xD
2012. máj. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sokan szeretik, ha meg van örökítve, amikor a barátaikkal elmennek szórakozni (végül is miért is ne, ezek később emlékek lesznek), viszont a legtöbben nem szívesen visznek magukkal ilyen helyekre fényképezőgépet, mert félnek, hogy ellopják, tönkre megy, leejtik, vagy csak szimplán útban van, a legtöbb telefonnal meg nem igazán lehet annyira jó képeket készíteni, főleg, ha sötét is van, vaku nincs a legtöbbön.
2012. máj. 31. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Emlék.
2012. jún. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!