Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Facebook-on ezt látják a...

Facebook-on ezt látják a közös üzenőfalon?

Figyelt kérdés
Ha valaki ír az üzenőfalamra, akkor azt, aki írta annak az ismerőseinek a közös üzenőfalán mutatja? Vagy az üzenőfalra tett kiírásokat nem mutatja a facebook a közös üzenőfalon? Előre is köszönöm a válasz(oka)t!
2012. jún. 14. 23:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, de ez sok mindentől függ. Ha úgy avn neki beállítva, hogy ismerősei láthatják, amiket ír, akkor igen. Lehet, hogy Tőled is függ: ismerőseid ismerősei láthatják-e, de ebben nem vagyok biztos. (Ne kérdezd, hol lehet átállítani.) Valamint van egy oylan dolog is, de azt kevesen tudják, hogy ha ismerőse vagy vkinek, de az illető Veled kapcsolatban kevésbé aktív, egy idő után nem jelensz meg neki az üzenőfalon. Mondjuk, ha egy éve nem kerültetek kapcsolatba. Ezért, ha az ismerősöd valakivel kapcsolatban nem aktív, neki nem jelenik meg. De az is lehet, hogy az ismerősöd üzenete megjelenik valaki üzenőfalán, és akkor ő rákattint akis sarokban, hogy tőle csak a fontosakat kéri.


Röviden az a válasz, hogy alapbeállításként, én úgy gondolom, a közös ismerőseitek fogják csak látni.

2012. jún. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Remélem, segítettem.
2012. jún. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen sokat! Köszi!
2012. jún. 15. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!