Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egyes...

Miért van az, hogy egyes lányok az iwiw vagy a facebook üzenőfalon viataják meg a pasi gondjaikat, veszekedéseiket?

Figyelt kérdés
Miért itt üzengetnek egymásnak?
2010. jún. 10. 23:13
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
84%

szerintem csak szimplán vagy túl fiatalok

vagy feltűnési viszeketegség...

2010. jún. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
84%
Mert úgy gondolják, hogy ők a világ közepei. Aztán meg csodálkoznak, ha a hátuk mögött a "barátaik" megjegyzéseket tesznek rájuk. Szerintem ez eléggé magánügy, hogy ki hogy van a pasijával/csajával, inkább e-mailben jobb ezt megbeszélni. Persze, azzal is vissza lehet élni, de az üzenőfalon sokkal több mindenki látja - nem tudom, érted-e, mit akarok ezzel mondani.
2010. jún. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
83%

Az ilyet angolul úgy hívják attention whore. Tökmindegy, hogy mit kell csinálnia érte, csak egy kicsit rá figyeljenek, állandóan érdekesnek akar tűnni. Bármi áron.

Azáltal hogy ilyen nyilvánosan éli a magánéletét, tudatja a Nagyvilággal micsoda Jó Nő, hiszen láss csodát milyen izgalmas élete, fordulatos pasiügyei vannak.


Általában az ilyen lányokból lesz kamu leszbikus, valamint ők szokták telerakni a profiljukat fehérneműs vagy bikinis képekkel.

2010. jún. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
mert szeretnék, ha mindenki más is értesülne a hóditásaikról meg a hatalmas problémáikról.
2010. jún. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
mert azt hiszik h ez valakit érdekel, és nem veszik észre h rohadtul unalmasak, sőt szánalmasak, főleg amikor visszasírják a volt pasijukat aki szintén olvassa a nyavalygásaikat. Hisztériázzanak élőben, lassan kezdem azt hinni h nem is létező emberek, mert csak a facebookon látni őket...
2010. jún. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Jajj nekem is vannak fent iwwien ilyen ismerőseim. Kivagyok tőlük. Annyira szánalmas.
2010. jún. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszik hu de meno dolgok tortennek veluk.

Mondjuk az o koreikben lehet :D

2010. jún. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Most épp azt láttam,hogy egy csaj üzent a másiknak hogy miért próbálta elcsábítani a pasiját?Hogymert vele elmenni bulizni???????áááááááááááááááááá
2010. jún. 10. 23:37
 9/23 A kérdező kommentje:
kajak bakhéztak az üzenőfalon....ezekből diplomás ember lesz????????Mert az egyik oda jár...ez hihetetlen
2010. jún. 10. 23:38
 10/23 anonim ***** válasza:
Egy-egy kiírás még elfogadható, de mikor az egész falat teleírják világfájdalommal, attól rosszul vagyok. Pont annak van a legkevesebb baja, aki világgá kiáltja.
2010. jún. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!