Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Lehet-e majd problémám belőle...

Lehet-e majd problémám belőle a későbbi munkahelyemen, ha megcsináltatom magamnak ezeket a tetoválásokat?

Figyelt kérdés

1. Egy idézet a csuklóra.

2. Három szó az ujjaim oldalára.

3. Egy hattyú a csípőmre.


Tanárnő szeretnék majd lenni.

17/L


2012. jún. 16. 11:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy ezért nem fognak majd alkalmazni.
2012. jún. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
59%
szerintem ha mély jelentésük van, akkor nem akadály :) ha rá is kérdeznek, esélyed van megmutatni, hogy nem hóbortból csináltattad, hanem milyen komoly céból/okból. én a bal gyűrűsojjam oldalára szeretnék valamit, de azért még várok pár évet, és ha megmarad az ambícióm, akkor csináltatok :) fogorovos szeretnék majd lenni. 17/L
2012. jún. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. jún. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Igen, mint tanárnő lehetnek belőle bőven gondjaid.
2012. jún. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%

Egyrészt nem szoktak rákérdezni, hogy miért van ott, csak szimplán nem vesznek fel a legtöbb esetben. Másrészt a kutyát sem fogja érdekelni, hogy mennyire mély a jelentése.

Tanári pályán főleg nem jön jól a látható helyen lévő tetoválás. A csípőd nem para, de a csukló meg az ujjak már igen. Olyan helyre ne tetováltass, ami nem takarható.

Egyébként nem véletlenül nem tetováltathatnál 17 évesen (nem is mennék olyan szalonba, ahol 18 alattiaknak is elvállalják), hidd el, még egy csomót fog változni az ízlésed.

2012. jún. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem is lehetnek belőled problémák, gondolj csak bele, milyen példa ez a gyerekeknek/fiatal felnőtteknek. Amúgy pedig, 17 évesen máris 3at akarsz varratni? Nem sok ez így első elhatározásra? Kezd a csípődnél, meglátod elmegy a kedved a többitől, mert eszméletlenül tud fájni, nekem is ott van. Kezdésnek elég lenne mondjuk egy, mert most rögtön mindent egyszerre akarsz.. 5 év múlva is visszatérhetsz a dologra, ne hamarkodd el.
2012. jún. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
tanárnőmnek bal lábán van egy legalább 30 cm-es kínai felirat és nyáron azért kib*szottul jól látható. mégis vagy 10 éve itt tanít.
2013. ápr. 4. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!