Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért hiszi néhány újdonsült...

Miért hiszi néhány újdonsült anyuka felsőbbrendűnek magát?

Figyelt kérdés

A minap történt azoknak az ikreknek a halála... Az autó jobb oldala behorpadt, tehát oldalról kapta el a babakocsit, és így én arra tudok következtetni, hogy az idióta anyuka, gondolván "mert én megtehetem", egyszerűen kitolta a babakocsit az autó elé.

De hogy ne csak ezzel példálózzak: nemrég láttam, hogy az anyuka a megkülönböztető jelzését bőszen használó rohammentő elé tolta ki a babakocsit teljes lelki nyugalommal, és mikor a mentő dudált, még ő nézett a sofőrre csúnyán...

Ezek komolyan azt hiszik, hogy ők az istencsászárok, csak mert kipottyantottak egy porontyot?



2012. jún. 22. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Rendőr bácsiék is leterelhetnék őket a járdára egy bünti kíséretében, és akkor nem mindenki az úttesten járna. Nálunk majdnem mindenki az úttesten császkál.
2012. jún. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is észrevettem hogy némelyik anya nagyon arrogáns , és felsőbbrendűnek érzi magát.
2012. jún. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%
Gyalog az úttesten a forgalommal szemben ajánlott haladni, éppen azért, hogy jól lássa a gyalogos a forgalmat és félre tudjon ugrani vészhelyzetben. Na és mint látjuk jelen esetben is remekül bevált, az anyuka félre tudott ugrani időben......
2012. jún. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
ma 17:24 nem azért, de anyuka félre tud ugrani mint egy bakkecske, de a baba nem. Nem az uttesten kéne járni hanem a járdán és ha át akar menni akkor nem mint egy filmsztár a vörös szönyegen. Azért vannak rendes anyukák akik körbenéznek. Valamelyik nap fordulnék ki és megállt, hogy kitudjak jönni.
2012. jún. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak ironizáltam volna, de feleslegesen, mert az esti hírekben már azt rebesgették, hogy nem tolta az úton, hanem akkor tolta ki az útra, tuják mögül. Így már érthető, miért nem látta az autós, meg hogy miért nem esett baja a babakocsit tolónak.
2012. jún. 23. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!