Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ha kerekesszékes vagyok -...

Ha kerekesszékes vagyok - vagyis nem lesz poros, koszos a lábam, mert nem járok rajta - akkor is illetlenség a nyári hőségben mezitláb mászkálni (gurulni) a városban?

Figyelt kérdés
Ugyanolyan, mintha végigmennék az utcán teljesen mezítláb, vagy nem számít illetlennek, mert a szék lábtartóján van a lábam és tiszta marad.
2012. jún. 26. 16:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Felőlem mezítláb is sétálhat aki akar, csak megvághatja a lábát pl. De gondolom akad jó pár ember, aki képes ezzel felidegesíteni magát és illetlennek tartja mindkét verziót.
2012. jún. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha tiszta a lábad (és nem is izzadós), akkor szerintem ebben nincs semmi illetlen.
2012. jún. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én egyáltalán nem foglalkozom ilyennel. Mindenki úgy jár ahogyan akar, vagy ahogy módja van. a kerekesszékeseknek meg éppen van elég bajuk szerintem, minél kényelmesebben járjanak. amúgy ha mezítláb "gurulsz", akkor sem megy oda hozzád egy ember sem, hogy ugyan maga, adok egy cipőre valót, ne járjon mezítláb!
2012. jún. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Felénk volt egy nénike aki még télen is mezitláb járt kelt a faluba. Engem nem zavarna ha látnék egy kerekesszékest mezitláb. Ha valakit zavar ne foglalkozz vele. Ha neked úgy jó hát rajta.
2012. jún. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 pelgrim ***** válasza:
100%
Lábbelit azért hordunk, hogy megvédjük a lábainkat, nem azért mert az úgy illik. Ha zavar az valakit hogy, hogy te mezítláb vagy, az az ő gondja, a tied pedig az hogy jól érezd magad.
2012. jún. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kerekesszéknél szerintem nem számít, egy tangapapucsban sem látunk sokkal kevesebbet a lábadból.


21F

2012. júl. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
60%
Legalább spórolunk a cipőkkel :)
2013. szept. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!