Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek is illetlenség...

Szerintetek is illetlenség fedetlen felsőtesttel mászkálni a városban az utcán, közterületen ill. tömegközlekedési járművön utazni legyen akármilyen meleg is?

Figyelt kérdés
Véleményem szerint ezzel vízpart mellett vagy falun semmi probléma nincsen, viszont városi környezetben elég nagy parasztságnak tartom. Főleg ha valaki így hivalkodik a tetkóival.

2012. jún. 22. 20:51
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
94%
Tömegközlekedésen, vagy városban sétálás közben szerintem is illetlenség. De pl a Margitszigeten üldögélve már nem annyira tartom problémának. Szóval megvan az elfogadható része is, de egyébként igazad van, városi környezetbe nagyon nem illik bele.
2012. jún. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
29%

Nőnek azt hiszem ez kicsit merész lenne. :)

Férfitól meg, felém nem lenne illetlenség, mert nem zavarna.

2012. jún. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
93%

"...falun semmi probléma nincsen"

Miért? A falun nem ugyanolyan emberek élnek?

Otthon, udvaron, kertben, medencében kapun belül okés, de kinn utcán, boltban vagyis közterületen FALUN IS PARASZTSÁG. Lehet, hogy meglepő, de ez van... :)

2012. jún. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
93%
Igen, illetlenség szerintem is. Strandon, uszodában mutogassa a sörhasát, ne a belváros utcáin. Tömegközlekedési eszközön szerencsére még nem találkoztam ilyennel, de nem is szeretnék.
2012. jún. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
93%
Otthon , saját udvarban , strandon rendben van.De az utcán falun is illetlenség és parasztság.Főleg amikor olyan férfi testeket látni amikre ráférne egy kis diéta vagy hasonló.Persze senki sem tökéletes de na.
2012. jún. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
92%
Én sem bírom. Főleg ha tömegnyomor van bkv-n, és mellé kerülök...
2012. jún. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
93%
Határozottan igen.
2012. jún. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
29%
Mi az hogy falun lehet városban meg nem? Ha városban se lehet akkor falun se kellene. Én viszont úgy gondolom míg addig amíg nem sért meg mást addig úgy sétálhat bárki is ahogy akar! Semmi közöd nincs hozzá, ha felső teste szabadon van! Az a parasztság, hogy mást kritizálsz. Na most jól leleszek pontozva, de nem érdekel. Ahogy az se mit gondol egy városi amikor félmesztelenül járkálok. Jelentsen fel!! Úgy se tud:D Nem fogok rohadni, mert valakinek nem tetszik. Na most mi lesz?
2012. jún. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Így lenne ötösöm a lottón:D
2012. jún. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
51%
Szerencsétlen munkások 40 fokban a tűző napon dolgoznak. Szerintem nem érdekli őket, hogy mit illik mit nem.
2012. jún. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!