Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mi a bajuk az embereknek a...

Mi a bajuk az embereknek a franciákkal?

Figyelt kérdés

2012. júl. 24. 12:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Velem a franciatanárom utáltatta meg a franciákat, pedig előtte nem volt velük bajom.

A folyamatos szívatásával, az órák alatti megalázásokkal úgy megutáltam a francia nyelvet, és minden mást is, ami a franciákhoz kapcsolódik, hogy ez szerintem már maradni is fog így.

2012. júl. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%
Mi bajuk a franciáknak az emberekkel?
2012. júl. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Valaki a franciákat utálja, valaki a németeket, valaki az angolokat, valaki a magyarokat, valaki a japánokat és még sorolhatnám.
2012. júl. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nekem személyes tapasztalat volt az, ami miatt elkezdtem előítéletes lenni velük szemben. Mikor Párizsban töltöttünk pár napot egyszerűen bunkó volt az emberek 90%-a, az elképzelhető összes módon kitoltak velünk.
2012. júl. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Szia!:)

Én se értem..... általában, akiket megkérdezek, azt mondják hogy azért utálják őket, mert az összes egy nagy bunkó paraszt. -.-

De szerintem nem! Én személy szerint nagyon bírom őket (szintén saját tapasztalat). Meg olyanokat is hallottam már, hogy azért, mert a történelemben is olyanokat tettek, soha nem segítettek senkinek, mindig csak nagyzoltak, de őket kellett kisegíteni.

Engem ez NEM érdekel. Én úgy vagyok vele, hogy a történelem az történelem.....elmúlt, ennyi....:D

Úgyhogy szó, ami szó, én nem utálom őket, sőt! Tisztelem, bírom őket is és a nyelvüket is!....:)

2012. júl. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Az ottani magasfeszültségű távvezetékek miatt birom őket én.-
2012. júl. 24. 15:16
 7/15 anonim ***** válasza:

Egyébként a franciákat nagyon sok nemzet utálja.


Én csak a Párizsiakat nem szeretem.Tényleg bunkók és nem hajlandóan angolul megszólalni még ha tudnak akkor se.


Franciaország más részein kedvesek a franciák.

2012. júl. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Sőt meg sok ott még az atomerőmű is.-
2012. júl. 24. 15:18
 9/15 anonim ***** válasza:
Sokan utálják őket,mert azt mondják hogy bunkók,aki nyagyjából megtanulja a nehéz nyelvüket,még azt is lenézik,hogy hogy beszéli ez a nyelvünket.
2012. júl. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nekem sem szimpatikusak. Beképzelt, nacionalista, felfuvalkodott nép. Ha tudnak is idegen nyelven, akkor sem szólalnak meg a kedvedért, juszt se, ha nem beszélsz franciául. Ha tudsz is, az sem mindegy, mennyire, érzékenyek rá, ahogy ejted a nyelvüket.

A sanzon zenéjük a másik fele, az se tetszik.

Franciaországba még turistaként se mennék.

2012. júl. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!