Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Titeket idegesit, ha egy pár...

Titeket idegesit, ha egy pár a strandon/medencében nyalja-falja egymást?

Figyelt kérdés
2012. júl. 24. 17:55
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
88%
Egy puszi, rövid csók nem zavar, de amikor már majdnem szexelnek kicsit kellemetlen... én nem csinálnék ilyet, nem oda való ez...
2012. júl. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
93%

Engem akkor zavar, ha a csókcsata miatt megfeledkeznek magukról, és útban vannak. Ha elállnak az útból, felőlem smárolhatnak.


Egyszer a belvárosban láttunk egy párocskát az utca közepén, olyan színpadiasan csókolóztak, hogy többen forgatták a fejüket, köztük én is, mert azt hittem, forgatás van, néztem, hogy át szabad-e menni.

2012. júl. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Nem puszira vagy csókra gondoltam, hanem amikor egymásba gabalyodnak.
2012. júl. 24. 18:02
 4/34 anonim ***** válasza:
64%
2: ezen jót nevettem :)
2012. júl. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 intrepid ***** válasza:
87%
Kollégám dicsekedett azzal, hogy gyógyvízben már kufircolt is. Bár azt mondta, hogy igyekeztek diszkrétek lenni. Ezt már túlzásnak tartom.
2012. júl. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
80%

Igen, zavar. Utálom a képmutatást.


A legtöbb ilyen eset semmi más, mint színpadkép, másoknak. Aki szereti a másikat, és őszintén, valóban szereti, arról tudja a párja, hogy szereti, annak nem kell betegesen bizonygatni sem neki, sem másnak. Egészséges lelkületű embernek nincs arra szüksége, hogy az egész világ előtt előadja a folyton felálló far.ú nagy kant vagy a d.gatlan p..csát (már bocs); tud viselkedni, és tiszteli a többi embert annyira, hogy a szerelmi előjátákát és társait meghagyja a saját hálószobájának négy fala között. Mert az ugyanis oda való, nem a közösségi falra, fényképek formájában (mint ahogy a h-ülye unokahúgom és öcsém csinálja), nem a nagyközönség elé, nem az utcára és nem a medence közönségének.

2012. júl. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
90%

Én utálom ezt meg pl. a tömött buszon stb. Szép dolog a szerelem meg minden de ez akkora parasztság hogy ott másznak egymás szájába ahol mások is szeretnék jól érezni magukat vagy ahol mások is kénytelenek nézni ( a buszon) jó persze ilyenkor van az hogy ha nem tetszik ne nézz oda vagy menj el onnan na de pl. az élmény medencéért én is fizettem mikor belépőt vettem és hagy ne kelljen már garatmanduláig lenéznem tökidegen embereknek csak mert ők ott akarnak nemi életet élni.

Ja és semmi féltékenység nincs bennem teljesen oké a nemi életem:DD

2012. júl. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

Am a kérdés annak az aprópóján született, hogy hétvégén voltunk párommal élményfürdőben, bementünk a medencébe, és körülöttünk legalább 4-5 pár volt egymás ölében és falta egymást egész délután. Csattogtak, cuppogtak, nagyon kellemetlenül éreztem magam...mintha egy orgián lennék.

Mi is fiatalok vagyunk a párommal, és imádjuk egymást, de sztem ez ránk és a hálószobánkra tartozik. A legrosszabb az volt,amikor a mellettünk levő 4-5 éves kisgyerek megkérdezte az anyját: hogy anyu, a néni meg a bácsi mit csinál? Szegény anyukat, nem tudott mit mondani...mert hogy magyarázod meg ezt egy gyereknek.

2012. júl. 24. 18:40
 9/34 anonim válasza:
20%
Ezért úgyis le leszek pontozva, de!! már ne haragudj, de Te ha elmész valahova nyaralni vagy szórakozni, akkor miért másokkal vagy elfoglalva?!?! nem tök mindegy Neked, hogy mit csinálnak más emberek? törődj magaddal meg a pároddal!!ők meg had csinálják amit akarnak! Lehet nekik meg a Te viselkedésed nem jön be mégse lázonganak miatta sehol.
2012. júl. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
Igazából nem zavar,csak ne kufircoljanak. Múltkor buszon előttem nagyon csókolózott egy fiatal pár. Leszálltunk és elfelejtettem őket. :D
2012. júl. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!