Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Bunkóság lemondani egy sétát,...

Bunkóság lemondani egy sétát, ha esik az eső?

Figyelt kérdés
És fedett program nem jöhet szóba.
2009. júl. 19. 00:55
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Egyáltalán nem bunkóság! Amikor ilyen rossz az idő, már eleve elveszti a feelingét a séta. Hidd el, meg fogja érteni az illető. Lesz alkalmatok bőven bepótolni.
2009. júl. 19. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

nem bunkóság.

de egy kis eső miatt nem kell lemondani semmit. csak ha nagyon/közepesen esik.

2009. júl. 19. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Nem, de jobb olyannal átélni ilyen "kalandokat" akiket kedvelünk. :)
2009. júl. 19. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%

Engem egyáltalán nem zavar az eső. Ilyenkor kitisztul a levegő és szép látvány is. Persze le lehet rövidíteni a sétát e miatt, meg lehet változtatni az útvonalát, vagy el lehet kicsit halasztani, ha nagyon esik ki lehet várni, míg kitombolja magát. De én e miatt nem mondanám le, különösen ha egy olyan emberről van szó, akivel érdemes együtt lenni.


Az más kérdés, hogy udvariatlan-e, bunkóság-e ez. Valószínűleg nem, mert a legtöbb ember tényleg fél az esőtől vagy kellemetlennek érzi.

2009. júl. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%
szerintem jó dolog esőben sétálni:)
2009. júl. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha randi, akkor semmiképp:D Én szívesen mennék a baarátnőmmel egy nagy esernyő alatt, amikor esik, szerintem romantikus;)
2009. júl. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Miert lenne az? Ha nem akarsz kimozdulni...nem. De ne elotte szolj 1 oraval a illetonek, hanem legalabb 1 nappal. De ha aznap esik, talan neki sem jo, ha mentek. Hivd fel es probald ugy alakitani a beszelgetest, h megtudd gond-e, ha lemondod. En ezt tennem es tettem is. Ha nagyon a szivere veszi, hat akkor ciki.
2009. aug. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!