Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bunkóság lemondani? (Kérdésed...

Bunkóság lemondani? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Szóval két hét múlva lagziba megyünk! Annyi a gond,hogy én babát várok! 6. hónapban vagyok!

Nemrég voltunk szintén egyben. Hát..! Mindenki ugye iszik, meg van a hangulatuk. Nekem annyira nem volt. A lábam fájt, táncolni kettőt tudtam kötelességből a férjemmel. Sokat ültem egyedül az asztalnál, mert a társaság ugye táncolt, kint cigizett, bárpultnál iszogatott. Ráadásul nagyon fáj már most a farokcsontom. Most is előjött, az utolsó két órában ültem-álltam felváltva annyira fájt.

Amikor mondtam,hogy megyek, alig tudtak taxit keríteni nekem. Ráadásul egy baráti párnál szálltunk meg, alig tudtam a kulcsukkal bemenni, nem akart nyílni az ajtó stb.

Most lesz ugye még egy lagzi. Őszintén megmondom egy porcikám sem kívánja megint ezt az estét.

Nagyon bunkó lennék,ha rosszullétre hivatkozva csak a férjem küldeném el?


2011. aug. 3. 13:18
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%
Attól is függ, hogy kije vagy a párnak, de ha az ajándékot elviszitek, az már jó. Ha meg a férjed is elmegy, az főleg. :)
2011. aug. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
94%
Attól függ. Ha közeli barátnőd, rokonod, akkor el kellene menned. Ha a férjedhez "tartozik", akkor nem bunkóság, ha mész el, nyugodtan hivatkozz a terhességedre. Egyébként egy jó házigazda, legyen az esküvő, odafigyel erre, és úgy intézi, az idősebb, "betegebb", esetleg állapotos vendég se unatkozzon.
2011. aug. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
97%

messze lesz tőletek?

mert ha nem, menjetek el magára a ceremóniára, gratuláljatok, aztán távozzatok

2011. aug. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
93%
2 héttel előtte lemondani sztem gáz, pláne ilyen indokokkal. oké megétem hogy nem fogsz táncolni meg inni, de a vacsoráig nyugodtan maradhatnál és utána ha fáradt vagy hazamehetsz.
2011. aug. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
70%

Ugyan már. Nem ez a bunkóság:) Mondd meg az igazat nyugodtan. Biztos megértik!:)

Amúgy félig-meddig átérzem a problémád:D Én ősszel voltam lagziban, alig tudtam menni a végére a cipőmben, és az összes férfi rám volt kattanva, hogy ezzel meg azzal táncoljak. Még 19 se vagyok, és 50 feletti bácsik rohamoztak meg:D Borzasztó volt:S

Ráadásul keresztapám annyira beállt, hogy fel sem fogta, hogy a "rokona" vagyok :D

Szóval tudom milyenek szoktak lenni a lagzik általában:) És érthető ha nem szeretnél már 6 hónapos terhesen részt venni rajtuk.

Gratulálok egyébként a babához:))

2011. aug. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Baráti pár! A férjem persze menne, meg az én ajándékomat (pénzt adunk) is elvinné!

Csak tényleg annyira rossz ott ülni egyedül az asztalnál, amikor mindenki mulatozik. Meg az a farokcsontfájdalom, ami volt...! Már kínomban kimentem sétáltam, akkor a lábam fájt, akkor ültem, akkor a fenekem fájt!

Csak azért nem mentem haza hamarabb,mert azt hittem,hogy jön a társaság is, mondta a férjem,hogy várjak egy kicsit,mert jönni fognak, de aztán csak beindult a buli!

2011. aug. 3. 13:23
 7/40 anonim ***** válasza:
100%
menj el az esküvőre, de a lakodalmat hagyd ki nyugodtan... ne érezd magad emiatt rosszul.
2011. aug. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem nyugodtan maradj otthon. Hívd fel öket valamelyik nap, gratulálj, meséld el hogy érzed magad és mond hogy a férjed képvisel mindkettötöket.
2011. aug. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:

Köszi!

Másik városban lesz! Egy baráti párnál aludnánk most is!

Nem fájna a fejem, ha hazatudnék menni.

De most is fél óra volt, mire kijött egy taxi! Akkor kb. 10 percig vacakoltam a zárral a sötét utcán, mert nem működik rendesen. Már majdnem visszafordultam, csak nem ismertem taxi telószámot. Végül is összvissz,mire minden ajtón átjutottam majdnem 20 perc volt!:)

A férjem nem teheti meg,hogy nem megy el, meg miért is ne menne. Csak nekem nincs kedvem kuksolni, fájós lábbal egész este!

2011. aug. 3. 13:26
 10/40 A kérdező kommentje:

Annak meg megint nincs értelme,hogy elmegyek a szertartásra, aztán meg "haza"!

Mert a lakás,ahol megszállunk tök üres, csak egy matrac van benne. Ergo este 7.-től ülhetnék ott egyedül!:)

2011. aug. 3. 13:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!