Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ki tudják-e deríteni, hogy...

Ki tudják-e deríteni, hogy egykor bizony hibáztam?

Figyelt kérdés
Jelentkeztem külföldön egy jól menő nagy cégnél sofőrnek. Ott ki kellett töltenem egy űrlapot, amelyen volt egy ilyen kérdés is: Vették-e el már a jogosítványát alkoholfogyasztás miatt? Tudtam, ha bevallom az igazat, akkor nem vesznek fel, tehát hazudtam, azt írtam, hogy nem, nekem még nem vették el soha. Valójában 12 évvel ezelőtt nekem elvették 14 hónapra a jogsimat ittas vezetés miatt. Nos a kérdés erre vonatkozik, hogy ebből lehet-e gondom?
2009. júl. 19. 23:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon akarják ,igen, de szerintem nem foglalkoznak majd vele.
2009. júl. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha akarnák, ki tudnák, de nem fogják. Nem az a cél, hogy bárki után is vizsgálódjanak, hanem mindenkinek a lelkiismeretére bizzák az űrlap kitöltését. Megérdemelsz egy újabb esélyt, gondolom megbűnhődtél már a régi dolgokért, és a hozzáállásod is határozott lett az eset óta!
2009. júl. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ha ez külföldön volt, a kutya nem foglalkozik vele hidd el, tudod milyen utána járás lenne, ha ki akarnák deríteni? ... ki van zárva

Még a magyarországi esetekben se nagyon néznek utána semminek (tapasztalat), mert még így is nagy cirkusz lenne nekik.

2009. júl. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Erre csak az válaszolna igennel,aki nem akar ott dolgozni.
2009. júl. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!