Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Érdemes lenne, megérné kiköltö...

Érdemes lenne, megérné kiköltözni Jordániába?

Figyelt kérdés

Amman-ba vagy Aquabába. Nem tudom milyen árak vannak, de angol tudással pl milyen munkákat lehetne találni?

Természetesen megtanulnék majd arabul is.


Érdemes lenne? Mindíg is vonzott az az ország. 19 éves vagyok, fiú.


Közbiztonságügyileg?


2012. aug. 21. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elég szegény ország Jordánia. Nem hiszem, hogy nagyon jó munkákat lehetne ott találni, úgy meg főleg nem, hogy nem beszéled a nyelvet. Gondolj bele, ha te munkaadó lennél, kié lenne az állás: a külföldié, aki csak angolul tud, vagy azé, akivel magyarul is el tudsz beszélgetni?
2012. aug. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A nyelvet természetesen megtanulnám, de olvastam, hogy angolul is beszélnek ott, meg Jordánia a legnyugodtabb arab országok egyike.
2012. aug. 21. 22:49
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát én továbbra sem biztatnálak semmi jóval, de ha tényleg szeretnél, menj. Amúgy mióta gondolkodsz ezen?
2012. aug. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Amúgy Jordánia veszélyes egy Európai számára? Pl Amman vagy Aqaba ?
2012. aug. 22. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!