Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A dohányosok miért dobálják...

A dohányosok miért dobálják mindenhol szét a csikkeket?

Figyelt kérdés

Parkban a füvön és a strandon már nem tudok úgy leülni, hogy ne legyen szétszórva pár csikk. Múltkor a játszótéren a homokozóban találtam két csikket. Az utcán, a megállókban is állandóan szemetelnek.

Miért ilyen igénytelenek a dohányosok? Miért nem tartják be az együttélés szabályait?


2009. júl. 28. 00:33
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
100%
Mert azt hiszik, hogy egy csikk nem számít, mert kicsi, meg minden. Én is utálom, hogy mindenhol ottvan.
2009. júl. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
79%
ne általánositsunk
2009. júl. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
83%
Mert nincs minden lépésnél kuka és nem akarják a csikket fogdni.:D gondolom.:DD
2009. júl. 28. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
79%

Mert egyszerűen nem érdekli őket, mit számít, nekik nem kell, eldobják. Ha már az nem számít, hogy a saját egészségüket károsítják, akkor az miért zavarná őket, hogy szemetelnek?!

Sajnos ez van :(

Az általánosítás meg azokra vonatkozik, akik eldobják!

2009. júl. 28. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
86%
Mert a legtöbb helyen nincs is hova tenni sajnos. Nem raknak ki kukákat ahova kéne, meg semmit. Nálunk a parkban nincs is kuka, de a környező utcákban sincs, aztán mindig csodálkoznak hogy minden csupa szemét.
2009. júl. 28. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:

Kukahiányra ne hivatkozzon senki: lehet kapni a boltban fémből hamuszelencét. Ha cigit tud magával cipelni, akkor tudjon gondoskodni a csikkről is.

Egyszer az arcába fogok csapni már az egyiknek, mert már nagyon tele van velük a hócipőm. Dobálják a szőnyegre otthon, ha ez a mániájuk.

2009. júl. 28. 00:54
 7/43 anonim ***** válasza:
87%

Hát, akit csak a kuka hiánya zavar(na), az visszateszi a csikket a dobozába, a többi cigi közé. Legalábbis én ismerek ilyen dohányost. Inkább csak azért dobják oda, mert

- lusták

- sietnek

- azt gondolják, úgyis összetakarítják...

2009. júl. 28. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom lusták.

Én gimis koromban eldobáltam az utcára a csikkeket( nem vagyok büszke rá), addig amíg a töritanárom észre nem vett és azt mondta, ha még egyszer meglátja megbuktat. Ez elég nagy inspiráció volt

2009. júl. 28. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
100%
Ha rajtam múlna, akkor akit rajtakapnak, azzal két órán keresztül csikket szedetnék össze. Hamar leszoknának a dobálásról.
2009. júl. 28. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
94%

Hát, igen a kukahiány nem kifogás! Én eddigi életemben egyetlen embert láttam aki visszatette a dobozba a csikket,meg az elégett gyufát jó néhány évvel ezelőtt !Idős, diplomás ember volt, de sajnos már meghalt :(

Azóta sem láttam mást így cselekedni!

22l

2009. júl. 28. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!