Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Munkahelyen állandó stessz...

Kriszti77 kérdése:

Munkahelyen állandó stessz veszekedés kiturás kavarás bántás klikkesedés a főnök nemtörödömsége fejetlenség lelki furkálás. Javaslat?

Figyelt kérdés
Ha nem tudnál másik helyet keresni? mi a teendő ha már a főnökre se hallgatnak az emberek?hogy kerüljem el hogy ne bántsák a gyengébbeket?
2012. szept. 7. 11:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lesz@rni az ilyen mocskokat és 100%-ban -csak- a munkára figyelni.Akár pluszt is vállalhatsz, hogy le legyél kötve és véletlenül se legyen időd foglalkozni velük.Majd megunják, rajtad meg látja a főnök, hogy csak a melóba vagy bújva nyakig.Magyarországon szinte mindenhol ilyen mocskos a munkahelyi mentalitás.Ezeket az áskálódó nyomorékokat össze kéne kötözni és ráültetni egy atombombára.Sajnos volt dolgom ilyennel, de megedződtem,nem ajánlom, hogy újra kóstolgatni kezdjen egy ilyen.
2012. szept. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem mire jó kiturni az embereket és nyalizni a főnöknek,tönkretenni mást idegileg :(
2012. szept. 7. 11:51
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan nyomorékok, akik csak így tudják biztosítani a helyzetüket a melóhelyen, mert csak ehhez értenek, a nyaláshoz, meg a fúráshoz, máshoz sík hülyék(vagy legalább is, azt hiszik), szóval, szánalmasak.
2012. szept. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sajna ez igy van csak a másik egészségébe kerül....
2012. szept. 7. 12:02
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
úgy szállnak le a legjobban az emberről ha megunja a banánk vagy kap egy fegyelmit vagy ilyesmit, azonnal megy a munkaügyi bíróságra. ha nyer, hipp hopp leszállnak róla és keresnek mást akibe bele tudnak kötni. sajnos így van, bár ne így lenne.
2012. szept. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*banánt
2012. szept. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Azt hittem, hogy csak én vagyok ilyen szerencsétlen, de sajnálattal olvasom, hogy ez a "mai sikk." Nagyon sajnálatos, hogy zömében ilyen emberekkel vagyunk 8,5 vagy még több órán keresztül összezárva.

Én is úgy gondolom, hogy ezek az emberek lelkileg szegények, de sajnos én sem tudom figyelmen kívül hagyni őket. Sérti az embert... Tényleg, mi erre a megoldás?

2012. szept. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szerintem nincs megoldás a jó embert bántják kihasználják a bunkók meg boldogan élnek...
2012. szept. 7. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!