Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért szakítottad meg a...

Miért szakítottad meg a barátoddal a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Nektek is fáj, hogy egykori legjobb barátok, barátnők ellenséggé váltak? Nagy összeveszésekből hogy volt kibékülés?

Felnőtt vélemények érdekelnek. 28L vagyok. Köszönöm a válaszokat.



2012. aug. 23. 13:23
 1/4 anonim ***** válasza:
a legtöbbjükkel azért mert egyoldalúvá vált a kapcsolat: csak én kerestem őket, de ők nem engem
2012. aug. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
én azért, mert legalább 1 évig a szeretője volt az expáromnak... mindez a hátam mögött. Tudom, hogy nem csak ő a ludas ebben, hanem az ex is, de akkor is minősíthetelen viselkedés. Egyébként nem volt nagy veszekedés... az exemmel a kapcsolatot ő szakította meg, amikor külföldre költözött. Én akkor még semmit se tudtam a dologról. Hónapokkal később tudtam meg, egy közös ismerőstől, hogy mi történt, utána kérdőre vontam az akkori páromat, aki végül nem tagadta... Egyszerűen amióta tudom nem keresem többé,ő se keres már engem, valószinű azért mert megtudta, hogy tudom. Ennek már két éve... Nem mondom, néha eszembe jut lehet vele, de az is eszembe jut, mennyire nem viselkedett barátnőhöz méltóan, és így nem is hiányzik.
2012. aug. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
érthető...nekem is olyanok vannak, hogy semmi értelme feleleveníteni a kapcsolatot, de kíváncsi vagyok, mi lett velük, hogy vannak az ex randialanyok és a szemét barátok...FB csak kirakat
2012. aug. 24. 15:50
 4/4 anonim ***** válasza:

28L vagyok én is. Legjobb barátnők voltunk. Ma már nem nem beszélünk egyáltalán. Egyik napról a másikra nagyon-nagyon-nagyon megbántott. Nem lesz kibékülés, őszinte leszek, egyszer ő próbálta, de soha nem tudnék már úgy tekinteni rá, mint egy barátra, mindig bennem lenne az a dolog. Nem szép dolog a megbocsátani-nem-tudás, de egyszerűen nagy fekete varjúként ül(ne) a kapcsolatunkon - ha volna kapcsolatunk.


Nagyon fáj, hiányzik. De nem ő, hanem az, aki volt. A barátságunk, az a régi kapcsolat, az nagyon... de ő már nem.

2012. aug. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!