Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Érzékeny típus vagy, könnyen...

Érzékeny típus vagy, könnyen elsírod magad?

Figyelt kérdés
2012. szept. 8. 09:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Aha. Nagyon könnyen. Elég egy reklám, vagy egy filmjelenet :)
2012. szept. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
igen.
2012. szept. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
és ha megbántanak akkor is?
2012. szept. 8. 09:17
 4/15 anonim ***** válasza:
nem, egyáltalán nem
2012. szept. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
100%
A legszomorúbb, vagy legrosszab hírek esetén is tartom magam, elnyomom, aztán amikor látok egy kisebb szomorú filmjelenetet, amin el nem sírom magamat, akkor szoktam elsírni magamat, hogy ez se megy, az se megy, ez nem jött össze, az nem jött össze. Tehát tartom az elején magamban, aztán ha valaki szomorú, vagy egy szomorú jelenetet látok valahol, kitör a sírás. Amúgy mindig tartom magam
2012. szept. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem.
2012. szept. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Az elmúlt 5 évben egyszer sírtam (éreztem késztetést sírásra), amikor vesegörcsöm volt.
2012. szept. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Igen elég érzékeny vagyok. Egy durvább beszólástól is képes vagyok elpityeredni, de csak ha nem látják :D
2012. szept. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Érzékeny vagyok,de sose sírok. Csak akkor sírok ha fáj valamim. :DD Illetve mondjuk utoljára a foghúzásnál sírtam. De engem nem hoztak még olyan helyzetbe,hogy sírjak akármennyire is szidtak, csámcsogtak rajtam
2012. szept. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ha vki megbant akkor tuti bekonnyezek es ugyan megallom a sirast, de nagyon nehezen.

Filmeken sokszor elsirom magam, de ujabban nem csak szomoru jeleneteknel hanem nagyon boldogoknal is.

Amugy azota vagyok ilyen erzekeny miota megszuletett a fiam.Korabban nem voltam ilyen.

2012. szept. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!