Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Lányok, nektek mennyire...

Lányok, nektek mennyire dominál ha egy fiú komolyabb mint az átlag srácok többsége?

Figyelt kérdés

20/F vagyok


Sokszor gondolkodtam azon hogy vajon van e hasonló karakterű lány mint én, aki szintén komolyan veszi a dolgokat és nem bulizós alkat. És el tud beszélgetni a kicsit visszahúzódóbb emberekkel is.



2012. szept. 10. 19:43
 1/5 anonim válasza:

én is ilyen vagyok :) és örülök , hogy vannak komoly srácok is.. :)

20/L

2012. szept. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Inkább egy ilyen lánnyal szeretnék majd járni, csak nagyon nehéz találni :(
2012. szept. 10. 20:01
 3/5 anonim ***** válasza:

eég baj ha ez kritérium a szerelem nem ezen múlik hogyő bulizik e vagy nem.

Attól még lehet jó fej ,kicsit alakítsd t a szemléletmódodat.

2012. szept. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is akkor igazán komoly valaki, aki nem jár bulizni, vagyis nem olyan sokszor. Nekem a legutóbbi Szilveszterkor volt, de azt is csak azért, hogy "illik" és h ne nézzenek ki. Én a fölös időmet inkább nyelvtanulásra használom, mint szórakozásra olyanokkal, akiket nem is szeretek...
2012. szept. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mármint mennyire imponál, igaz? :)


Különben általában szóba se állok olyannal, aki egy kis időre nem tud leállni a hülyeségeivel. Én nem bánom, ha van humora egy srácnak, de annak is örülök, ha lehet vele értelmes dolgokról beszélgetni.


Viszont azt is észrevettem, hogy a komoly fiúk többsége saját magát is túl komolyan veszi. Ez nagyon aranyos dolog, csakhogy emiatt szörnyen naivnak is tűnnek néha.

2012. szept. 11. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!