Szerintetek ez ciki? :O

Figyelt kérdés

Pár hete összejöttem egy sráccal, de ő nappal általában dolgozik így csak estefelé ér rá.

Nekem mindennap ha suli van este 8-ra otthon kell lennem,

hétvégén 10-re de azt is úgy kell kikönyörögni. :S

Olyan szar érzés megmondani neki mikor találkozunk 7-kor,

hogy bocsi de 8-ra már otthon kell lennem!! :/

Az előző barátnőjét ismerem is, ők több időt töltöttek együtt, mivel az anyja gondolom engedékenyebb, oda ment ahová akart addig ameddig akar. Sajnos 2 évig még be kell

tartanom ezt az időre hazaérést, viszont olyan kellemetlen!!! És hátrányban is érzem magam emiatt!!

Szerintetek??


16/L


2012. szept. 14. 23:43
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
33%
A szülőkre nézve eléggé ciki.Utánna meg csodálkoznak ha a gyerekük később huszonévesen akarja kiélni magát ahelyett hogy dolgozna,ezzel akár az egész életét is tönkre tehetik,csak ezt érik el
2012. szept. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
én is így gondolom, de ezt magamra nézve érzem cikinek néha :SS
2012. szept. 14. 23:47
 3/28 bomba17 válasza:
20%

Nekem is volt már ilyennel dolgom, elég nehéz volt, nálam nem jött be...

ettől függetlenül ne aggódj, ha szereted és ő is téged, akkor lelehet győzni közös erővel ezt az "akadályt".

17f

2012. szept. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim válasza:
100%
Sajnos igazuk van. Most nyilván az iskola a fontosabb, képzeld el, mikor tanulnál ha a szabadidődben is csak ezzel a pasival lógnál? Engem se engedtek el anno, de nem is bánom, legalább nem k*rvultam el. Nem ciki, majd a téli/nyári szünetben találkoztok.
2012. szept. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim válasza:
49%

Vidd fel a srácot magadhoz. :D Így te is otthon leszel, a srác is veled lesz, a szülők meg nem tudnak miért nyavalyogni... :)

24/F

2012. szept. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
de még egyelőre most ismerkedtünk meg és nem nagyon van időnk h sokat együtt legyünk nem akarom ezzel elcseszni :/
2012. szept. 14. 23:51
 7/28 A kérdező kommentje:
áhh nem engedik hogy hazavigyem :/ nem szimpatikus nekik :S
2012. szept. 14. 23:51
 8/28 A kérdező kommentje:

persze fontos a suli, de nekem kell mellett szabadidő is!

Én egy olyan ember vagyok, akinek szüksége van szabadságra.

Nem mikor tanulni kell, akkor tanulok, olyankor csak azzal foglalkozok, de ő rá is kell időt szánnom!!

2012. szept. 14. 23:54
 9/28 anonim ***** válasza:
Hány éves a fiú, hogy már dolgozik? :O Hát hétvégén se tudjátok megoldani? Mert neked akkor ugye nincs suli, és gondolom vasárnap ő se dolgozik. :)
2012. szept. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

19 éves :))

Jó nappal oké, de tegyük este el akar vinni valahova.

Mondja, hogy menjünk el vacsorázni, esetleg üljünk be valahova, beszélgessünk. És olyankor azt kell mondanom,

még hétvégén is, hogy "ohh bocsi majd 2 év múlva esetleg,

mert még csak 16 éves vagyok és nem engednek el veled sehova ilyenkor és amúgy is 20 perc múlva otthon kell lennem -.-"

2012. szept. 15. 00:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!