Szerintetek ez ciki? :O

Figyelt kérdés

Pár hete összejöttem egy sráccal, de ő nappal általában dolgozik így csak estefelé ér rá.

Nekem mindennap ha suli van este 8-ra otthon kell lennem,

hétvégén 10-re de azt is úgy kell kikönyörögni. :S

Olyan szar érzés megmondani neki mikor találkozunk 7-kor,

hogy bocsi de 8-ra már otthon kell lennem!! :/

Az előző barátnőjét ismerem is, ők több időt töltöttek együtt, mivel az anyja gondolom engedékenyebb, oda ment ahová akart addig ameddig akar. Sajnos 2 évig még be kell

tartanom ezt az időre hazaérést, viszont olyan kellemetlen!!! És hátrányban is érzem magam emiatt!!

Szerintetek??


16/L


2012. szept. 14. 23:43
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
*tegyük fel (bocsi a hibákért)
2012. szept. 15. 00:01
 12/28 anonim ***** válasza:
Hát akkor mondd azt, hogy egyik barátnődnél leszel, vagy ottalvós buli lesz, vagy szülinap és így eltudod húzni, hogy pl. 10-re menj haza. Vagy így sem? :(
2012. szept. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom :/ eléggé necces ez az egész és baromira kikészít, még az életkedvem is elmegy anyáéktól :(
2012. szept. 15. 00:15
 14/28 A kérdező kommentje:
hát igaz a hétvégén nem dolgozik :DD mikor nem jövök haza suliból egyből hanem megyek hozzá akkor is szólnak :/
2012. szept. 15. 00:31
 15/28 anonim válasza:
naugye.. hétvégén meglehetne oldani! mindenre van megoldás vmilyen szinten :)), hát figyelj.. köss alkut anyudékkal hogy találkozhass vele akkor ugye suli után, hogy te jól fogsz tanulni amelett is és bebizonyítod nekik hogy az nem hátráltatja a a tanulást ! :) vagy ennyire nem állsz jól a tanulással? :D
2012. szept. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

igazából nem nagyon, de haladok azért. Kicsit talán mentségem lehet, hogy egy elég erős és szigorú iskolába járok!! :) Azért nem vagyok rossz tanuló még sohasem buktam,

3-as körül van az átlagom :D

2012. szept. 15. 00:40
 17/28 anonim válasza:
megértelek , hát akkor hogy ennél mégjobban fogsz tanulni vmennyivel..nem tudom..az a baj így nem könnyű megoldást találni erre :) , de amugy ha téll megértő a csávó és aranyos is minden.. akkor nem ciki ez a dolog , de a sok beképzelt fiú lehet annak találná...de azokkal nem kell foglalkozni :)
2012. szept. 15. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Szerintem megérti, de mégis néha a fejemhez vágja, hogy kislány vagyok még 8ra otthon kell lennem :/
2012. szept. 15. 00:56
 19/28 anonim válasza:
akkor nem érti meg..főleg ha a fejedhez is vágja.. hidd el akkor ezt is gondolja valójában is :S...sztem ezt a csávót hanyagold inkább..minden rossz szándék nélkül mondom , de aki most ezt mondja, az nem is bírná ezt éveken keresztül a te esetedet ,vagy akár amit én is értem ha az én helyembe lenne...lehet bírná 1 hónapig akár.. nem tudom de te beleszeretnél nagyon és otthagyna ...nem lenne kellemes és hidd el így nem éri meg..é csalódtam mrá jópárszor többször nem szeretnék..egyik volt bnőm miatt elbasztam a sulit mindent..miatta váltottam másik sulit mentem utána el a fenébe..és aznap ahogy kezdtem az új suliba dobott.. ennyire lehet megbízni pár emberbe...idő kell a bizalomhoz..és sztem ennél a gyereknél nem lenne annyi idő..nem bírná :/, remélem azért értesz naggyából :D
2012. szept. 15. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
igen értelek :)) hát nem ilyen könnyű ez :S sőt nehezebb mint gondoltam :(
2012. szept. 15. 01:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!