Szerintetek ez ciki? :O

Figyelt kérdés

Pár hete összejöttem egy sráccal, de ő nappal általában dolgozik így csak estefelé ér rá.

Nekem mindennap ha suli van este 8-ra otthon kell lennem,

hétvégén 10-re de azt is úgy kell kikönyörögni. :S

Olyan szar érzés megmondani neki mikor találkozunk 7-kor,

hogy bocsi de 8-ra már otthon kell lennem!! :/

Az előző barátnőjét ismerem is, ők több időt töltöttek együtt, mivel az anyja gondolom engedékenyebb, oda ment ahová akart addig ameddig akar. Sajnos 2 évig még be kell

tartanom ezt az időre hazaérést, viszont olyan kellemetlen!!! És hátrányban is érzem magam emiatt!!

Szerintetek??


16/L


2012. szept. 14. 23:43
1 2 3
 21/28 anonim válasza:
nehéz is sajnos..de inkább még most feledni őt sztem mint ő dobna téged egy idő után mert ő ezt nem bírja..sztem nagyon kevés fiú bírná ezt sajnos..és azért is mondom ne az legyen hogy kihasznál...és akkor bejelenti nekem ebből elegem van vége stb...
2012. szept. 15. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Ouhh az tényleg nem lenen jó :/
2012. szept. 15. 01:20
 23/28 anonim válasza:
hát nagyon nem..de hidd el hogy ez lenne előbb utóbb a dologból sajnos..
2012. szept. 15. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 csokibubu válasza:

mi mindjart 2eve vagyunk egyutt es meg lehet oldani a dolgot. az en szuleim is szigoruak,de ha nem vakit el a szerelem akkor a sulira is tudsz figyelni,egyszeruen nem kell hagyni hogy minden korulotte forogjon.beszeljetek meg a dolgot es ha szeret akkor talal ra megoldast,ha meg nem akkor nem erdemes vele foglalkozni.2ev alatt nekem nm volt hatassal a tanulasi eredmenyemre,tudni kell beosztani az idot es akkor semmi baj,a szulid meg idovl hozzaszoknak es akkor konyebb lesz.Tapasztalat.Probald meg hazavinni es bemutatni nekik,lhet hogy megvaltozik a velemenyuk rola....nem a boritorol kell megitelni a konyvet.


18/L

2012. szept. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 csokibubu válasza:
SZULEID*
2012. szept. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

értem köszönöm :) amúgy már bemutattam nekik, de anya olyan,

hogy ha valaki nem szimpatikus nem szereti.

És hát lássuk be a barátom sem egy Adonisz, anyu ezért

nem is bírja, még soha nem beszélt vele, de azt mondja nem is akar, meg hogy utálja. :/

2012. szept. 15. 14:23
 27/28 anonim ***** válasza:
Hátha megbarátkozik vele...Ismerkedj más fiúkkal is, úgysem vagy még szerelmes, ez a pasi meg lehet át is verne, szóval....
2012. szept. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
na azóta , hogy alakultak a dolgok? :D
2014. ápr. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!