Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mely országokban legális a...

Mely országokban legális a marihuána?

Figyelt kérdés

Hollandiáról Indiáról tudom hogy legális vannak esetleg más országok is?

Ne gondolj rosszra.

Köszönöm.


2011. jan. 31. 12:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Prágában is legálissá tették nemrégiben, talán már vannak olyan kávézók ahol lehet fogyasztani (tesómék most mennek pár napra:-)
2011. jan. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
9%
az orvosi itthon is legális.
2011. febr. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

az orvosi itthon se legállis sőt elárulom annyira illegális magyarországon hogy míg pl németországba van olyan gyógyszer ami cannabist tartalmaz addig magyarországon minden területről ki van tiltva.

az más hogy magyarországon annyian használják és valamilyen szinten nyiltan, hogy akár legalizálhatnák is, de akkkor kevsebb embert lehetne megbüntetni.

2011. aug. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Makifej professzor válasza:
100%
Tudom kicsit későn válaszolok...de potosan nem tudom, csak tippjeim vannak: Marokkó és Nepál elég esélyes, ugyanúgy Usa bizonyos államaiban orvosilag, Canadában is laza törvények vannak, és Spanyolországban sem reagálják túl, persze itt nem legális, de vmi van, mert Mallorcán vettem magokat piacon és ott a paker azt modta h lehet saját növényed...
2012. nov. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Makifej professzor válasza:
100%
Ja igen azt elfelejtettem hogy Ausztriában lehet pár növényed és Jamaicában sem esik korlátozás alá
2012. nov. 21. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Svájcba lehet 3 csereped házban, kizárólag otthon fogyaszthatod. Hollandiába teljesen legális,kávézóba is szolgálnak már vele. Amerika 13 államába is legális,fogalmam sincs hogy melyek ezek. Magyarországon teljesen ILLEGÁLIS, de vannak világszerte összeválogatott gyógynövényekből herbál "fű". Azt legálisan lehet rendelni internetről, ezeket csak otthon fogyaszthatod, kizárólag egyedül. Ennyit tudtam :)
2013. jan. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
95%

Már rég késő de ha valaki utólag nézi akkor az USA-ban TELJESEN (értem itt fogyasztás, termesztés (ehhez szinte mindenhol engedély kell és meg van határozva a növények maximális száma), szállítás):

Tehát ezek az államok ahol legális bármilyen mértékű fogyasztása:

-Alaszka

-Colorado

-Oregon

-Washington

-Kolumbiai Állam

2015. aug. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!