Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ha két puszit adunk valakinek,...

Ha két puszit adunk valakinek, az arca bal vagy jobb oldalán illik az elsőt?

Figyelt kérdés
Felőlünk nézve melyik oldalon :P

2012. szept. 23. 02:52
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
6%
Teljesen mindegy.... ennyi erővel milyen szögbe kell fordítani a fejünket... jó hogy ezt sem kérdezed meg..
2012. okt. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=wXIAHhbdeQw

The etiquette of social kissing

Ezen a videón mindenki bal felől kezdi

2012. okt. 30. 00:28
 23/26 anonim ***** válasza:

Én sem agyaltam még ezen, de én még soha olyan embert nem láttam, aki balra fordította volna először a fejét. Én meg az ismerőseim mind az illetőnek felőlünk nézve jobb oldalra adunk puszit. Amúgy szerintem az országtól is függ. Van ahol még puszit sem szokás adni. Pl Németországban úgy meglepődtek hogy miféle ez az etikett hogy én ott puszilgatom őket!:P

Amúgy kedves zohan123!

Mért mondtad azt hogy csak a barátnődnek adsz puszit? Ez nem "szeretem vagy nem szeretem az illetőt" kérdése, hanem ezt így illik....

2012. nov. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Ahova épp esik, oda adok puszit. Eh..?

Sosem agyaltunk ezen a legjobb barátnőmmel, nem tököltünk rajta, minek? Ha annyira szabályt akarsz keresni a pillanatban, a végén még a másik fél szájára kapsz. :PPP

2012. nov. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Édes fszom

[link]

2016. júl. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Amúgy az adott helyzetben alakul ki melyik oldalon kezdünk, mint ahogy a tömegben is kikerüljük a szemből jövőket. Én balra szeretem fordítani a fejemet de ennek nincs jelentősége, "kompromisszumra" szoktunk jutni ez ügyben. :D
2016. júl. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!