Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Nem pofátlanság olyan padra...

Nem pofátlanság olyan padra leülni ahová mások a dolgaikat tették, ha vannak szabad padok is?

Figyelt kérdés
Múlthéten történt meg, hogy egy játszótéren ültünk egy barátommal, chipseztünk és beszélgettünk. Odajött anyukám és az unokahugim. A kislány hintázni akart, ezért odamentünk a hintákhoz. A padon hagytuk a dolgainkat (ez a pad volt a legközelebb a hintákhoz). Jött 2 öregasszony, leültek arra a padra ahol a mi dolgaink voltak (7 padból ez az 1 volt "foglalt", mindegyik árnyékban volt, és tiszta! Nem kisgyerekkel jöttek) és majdnem lelökték azokat a földre. Nagyon mérgesek lettünk, nem értettük miért nem lehetett egy másik padra ülni ami kb másfél méterrel volt arrébb. Miért jó ha a másik dolgát lelökheti? Miután majdnem a földön landolt mindenünk, átvittük egy másik padra, és ott beszélgettünk tovább. Nem haltunk bele de bosszantó hogy ha van másik 6 pad, miért oda kell ülni ahová mi ültünk le? És persze ez a 7 pad tojás alakban van, tehát nincsenek messze egymástól. (És csak azért nem akartuk hogy a dolgaink leessenek és piszkosak legyenek mert a 2 öreg néni gusztustalanul köpködtek!)
2009. aug. 10. 14:07
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
87%

Pofátlan vén sz@rok, ma is jöttem a piercertől haza a alig éltem azt a buszon kis híján a nyakamba mászott az 1ik öreg asszony :S


némeik azt hiszi nemcsak fiataloknak áll a bál.hehe:D

2009. aug. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Egyetértek. Na normálisan megkérdezik, leülhetnek-e oda, nem zavarna-e minket ha arrébb rakná a dolgainkat stb, akkor megint más. Vagy ha az összes pad foglalt, vagy ez az 1 van árnyékban.
2009. aug. 10. 14:16
 3/28 anonim ***** válasza:
90%
ezek a vénasszonyok pofátlanok voltak szerintem is. Tisztelem az öregeket, de az ehhez hasonló dolgoktól rosszul vagyok, mert visszaélnek azzal, hogy ők öregek. pedig odébb tudná húzni a seggét a másik padtól, de nem teszi, mert ő ,,szegény kisnyugdíjas". és ha rászólsz, még morog, hogy a mai fiatalok milyen gonoszak... én a helyedben finoman közöltem volna, hogy van még hely, nem kell letúrni más cuccát.
2009. aug. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Célozgattunk "finoman" hogy ha leesik a kislány szatyra amiben a ruhái és az inni és ennivalója van akkor nagy balhé lesz. Egy 3 és fél éves kislány holmiját képesek lettek volna a földre lelökni. :S
2009. aug. 10. 14:23
 5/28 anonim ***** válasza:
89%
Pofátlan vénasszonyok. Direkt csinálták biztos. Én lehet, h megkérdeztem volna, "Tessék mondani, a többi 6 pad miért nem jó?"
2009. aug. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Lehet hogy tényleg meg kellett volna kérdezni. De nem az jutott eszembe hogy kérdezősködjek, hanem hogy elküldjem őket a francba.
2009. aug. 10. 14:39
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

amikor csak az első részt olvastam, akkor arra gondoltam, hogy talán azt hihették, a chipses zacskó vmi szemét, amit vki otthagyott.


amikor viszont kiderült, hogy szatyor is volt ott, látták, hogy mások is vannak a játszótéren, akkor már átalakult ez a kép. egyszerűen én sem tudom, hogy miért csinál vki ilyet, én tutira megkérdeztem volna, hogy ezt miért csinálták

2009. aug. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
84%
Hát nem tudom,lehet pofátlanság,de lehet valamelyik öreglánynak már olyan szervi bajai vannak amik minden lépést megnehezítenek!Bár azért egy bocsánatot kinyöghetett volna valamelyik,de te legyél jófej mosolyogj és felejtsd el!
2009. aug. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló, mint nekem rendszeresen buszon. Többször volt olyan, hogy ülök a buszon (távolsági), még szállnak fel, de nem zavartatom magam, mert a busz 80 %-a üres és látszik is, hogy kevesen lesznek. Erre a néni megáll mellettem, hogy ő a mellettem levő helyre AKAR ülni. Kértem, hogyha nem gond üljön máshova (szinte minden hely szabad volt), mert sok cuccom van. Nem, neki az a hely kell, ő mindig ott szokott ülni. Ráhagytam, az összes cuccommal egyel előrébb ültem, így én is elfértem, ő is megkapta amit kikövetelt, de mire volt jó ez? Olyan is volt, hogy a néni fel akart állítani, hogy üljek át máshova mert az az ő helye. Na azt már nem hagytam rá, egész úton morgott és szidta a mai tiniket (30 vagyok:))
2009. aug. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem az idős embereket, de nem azokat, akik a korukra hivatkozva kikövetelik maguknak a dolgokat. Nemrég a buszra vártam és egy idős néni a fa botjával úgy bokán vágott, hogy azt hittem ott pusztulok el, csak mert szerinte nem elég gyorsan ugrottam félre, hogy előreengedjem felszállásnál. (Hátulról tolakodott előre, de olyan sebességgel, amit a fiatalok is megirigyelhetnek.)
2009. aug. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!