Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek is zavaró, ha a...

Szerintetek is zavaró, ha a moziban a többi néző mindenféle rágcsálni valóval zörög, zavarja a filmet?

Figyelt kérdés

2012. júl. 30. 14:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. júl. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Kifejezetten zavaró. Mintha egy ménes kellős közepében lennék és mindenki hersegne a zabbal... ((( Arról nem is beszélve, amikor tahó jól megszívja még a kóláspoharának az alját film közben. Én meg szeretném a filmet átélni, nem az emésztést...
2012. júl. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 yuda ***** válasza:
78%

Mozik előterében tudatosan árulnak rágcsát, ami csörög. Ezzel nem tudsz mit kezdeni, tudatos kereskedés.

A mozi tulajdonsa így akar nagyobb haszonra szert tenni, másik oldalról viszont az emberek nyitottak efelé a kényeztetés felé, különben csődbemenne a bolt nemigaz?

Összefoglalva: ez a mozikultura része lett. Aki moziba megy, -inkább az a fura, ha ezen csodélokozik.

Ha nyugalmat akarsz és mindent úgy ahogy te szeretnél, nézz otthon mozit és rendezd a körülményeket ahogyan akarod.

Ha közösségbe mész, akkor pedig készülj fel, hogy nem minden érted van és a sok ember más igényeihez alkalmazkodnod kell. Ezt hívják egyes berkekben társasági kompromisszumoknak. :)

2012. júl. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

Aki moziba megy, gondolom tisztában van vele, hogy ott sokan popcornt esznek, és kólát isznak.

Persze ennek is van kulturáltabb meg bunkóbb módja, és a bunkót én is elítélem.

Viszont ezen tevékenységek alapesetben is valamiféle hanghatással járnak, ami viszont természetes.

Akinek nem tetszik, ne menjen moziba.


Londonban a színházban is ezt csinálják, na, hát azon ledöbbentem. Ott nagyon zavart, mert számomra a színház ennél elegánsabb hely. Ugyanakkor rá kellett jönnöm, hogy ott is én mentem az ő közegükbe, tehát jogom semmi beleszólni...

2012. júl. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%
Én viszont őszintén remélem, hogy a szokás megreked az anyagcsere ezen szintjén és nem folytatódik tovább, kiretjedve az emésztőcsatorna más területeire, mert majd ide lesz írva, hogy akkor is fogadjuk el, hogy a mozitulajdonos meg a többség ezt szereti, hát akkor ez a szabály.
2012. júl. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem is az zavar, hogy esznek, de hogy mennyi ember nem képes normálisan enni... Hihetetlen módon csámcsognak, aztán hosszú percekig ciccegnek a fogukkal. Na például ezért nem szeretek moziba járni. Pedig magát a mozit szeretem, csak a sok suttyót nem.
2012. júl. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem jobban idegesít, amikor megállás nélkül pofáznak, röhögnek vagy hanggal járó szerelmi életet folytatnak.
2012. júl. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az, hogy zörögnek nem zavar annyira, mint amikor a film minden egyes percét kibeszélik, felveszik a telefont, és beleordítják, hogy épp a moziban ülnek, és az, amikor a mögöttem ülő rugdossa a székem.
2012. júl. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Moziban általában olyan hangos a film, hogy semi nem zavar.
2012. aug. 5. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
78%
Zavaró. Engem is zavar, de el kell fogadni, mert "szokás", és ha nem tetszik, akkor ne menj moziba :) Én ezt teszem.
2012. aug. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!