Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ti is díjazzátok, ha valaki...

Ti is díjazzátok, ha valaki nyílt és őszinte? Nem az a hátad mögött kidumálós típus, hanem megmondja a szemedbe, h mi van?

Figyelt kérdés
2012. nov. 23. 16:57
1 2
 1/11 Pietrosol ***** válasza:

Szia!


A legrövidebb út az egyenes!

2012. nov. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem. Te talán szereted, ha lekövéreznek/nagyképűznek/bunkóznak stb. Na most őszintén, díjazod vagy megsértődsz?:P
2012. nov. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én igen.
2012. nov. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem az a legjobb, ha egyenesen az ember szemébe mondják, ha valakinek valami baja van. Egyszerűen gyűlölöm, ölni tudnék azért, mikor a hátam mögött beszélnek mindent, aztán meg vigyorognak és jópofiznak a szemembe. Hányok a képmutató emberektől. Ahogy én megmondom bárkinek, ha bajom van vele, úgy elvárom, hogy velem is ezt tegyék, ne a hátam mögött intézkedjenek, mert annál undorítóbb dolog egyszerűen nem létezik.
2012. nov. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Bár ez alól a munkahelyi panasz a kollégára a kivétel, ott nem szabad a másiknak utasításokat osztogatni, a főnöknek kell jelezni a problémát, ha valakivel gondunk van.
2012. nov. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 foszfor ***** válasza:
Én igen,szeretem ha nem homályosítanak, mögöttem kibeszélnek, mert valami nem tetszik. DE azt mondom ennek is van egy határa, nem kell mindent elmondani, hogyha nem olyan fontos, nem hiányzik nekem egy szivenütő információ, ami az összes önbizalmamat a padlóra vágja.
2012. nov. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%

ha az őszinteség nem társul bunkósággal akkor díjazom

de kéretlen kritikát se pozitívat se negatívot nem kérek.

akkor legyen valaki őszinte ha ezt kérem, akkor díjazom.

2012. nov. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Díjazom, de úgy veszem észre, ezzel erősen kisebbségben vagyok. Inkább legyen velem valaki bunkó (bár mióta szinonimája a bunkó az őszintének?!), mint hogy negédesen a szemembe hazudozzon. Azt még jobban utálom, ha úgy beszélnek ki, hogy tudják, hogy ott vagyok a közelben és hallom.
2012. nov. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Na szóval... :)

Két külön világ.


Ha valami problémája van velem, esetleg valamelyik tulajdonságom idegesíti őt, vagy hátráltatja valamiben, akkor igenis, mondja el, hogy mi a baj, mert azon csak én tudok változtatni, senki más!


No, de ha csak szálkát keres bennem, magában pedig a gerendát sem látja, akkor k*rvára nem vagyok kíváncsi rá :)

2012. nov. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

mindenki utálja, ha a háta mögött kibeszélik, és ezt ráadásul még meghallja vagy megtudja.


attól függ. ha reális alpjai vannak, és ha oka van rá.

ha nincs oka, és alaptalul beszél hülyeségeket, akkor arra nem vagyok kíváncsi.


tehát, ha segíteni akar, akkor legyen nyílt és őszinte.

ha nem akar, és nem is tud segíteni, akkor inkább ne is szóljon.

2012. nov. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!