Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mi a színészek véleménye...

Mi a színészek véleménye azokról az elvetemültekről, akik megvárják őket a művészbejárónál?

Figyelt kérdés

Mostanában kedvencemmé vált egy-két nagyobb nevű színész, és arra gondoltam, hogy erre vetemednék, és ott dekkolnék, amíg ki nem jönnek, hogy kaphassak egy aláírást vagy közös képet, és esetleg adjak nekik egy kis apróságot.

Hogy fogadják általában a színészek? Biztosan változó, de a többségben örülnek vagy a fenébe kívánnák az illetőt?

Én például Homonnay Zsoltra gondoltam, meg Szabó P. Szilveszterre, utóbbiról elég vegyesek a visszajelzések...

Ha valaki már találkozott így színészekkel, tartana egy csöpp élménybeszámolót, hátha erőt merítek belőle? :) Köszi előre is ^.~



2012. nov. 28. 15:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy színész, azért vált azzá aki, hogy eleget tegyen a kis közönségének, ha arra nem képes valaki hogy akár egy 5 főből álló csoportnak adjon aláírást, és képhez is adja az arcát, akkor megérdemli ha 40-50éves korára a süllyesztőben végzi, és a darabjaira sem mennek el olyan sokan mint gondolná


Én nem resstelnék odamenni egy-két mostani tinicsajhoz, képért és aláírásért, akár még a karjukat is megragadnám hogy márpedig, szakítson rám időt, csak az a baj ilyenkor a Security leszedné a fejemet


Láttam már színház előtt fényképezkedni kisgyerekes szülők, lányait fiait, a művészekkel fotózkodni, meg pl a combjára ültette a gyereket és közben puszit adott az arcára, gondolom fiatal vagy még, szóval szívesen fogadnak téged a felnőtt zenészek, azt mondják gyerekcentrikusak

20/F

2012. nov. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Igen, valamilyen szinten igazad van, de ő is lehet mondjuk hulla fáradt egy olyan színdarab után, amiben végig ugrált, táncolt, énekelt vagy "tudomisén". Szóval inkább nem mennék oda egy kedvencemhez, ha tudnám, hogy nem örül nekem, és csak egy művigyort kapok, de valójában a pokolba kíván, csalódnék és valószínűleg ki is ábrándulnék a kedvenceimből. Ezért is kérdeztem :)

És igen, viszonylag "kiscsirke vagyok" (16).

Köszi a választ ^.~

2012. nov. 28. 16:37
 3/12 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy vannak szeszélyes művészek, akik rossz pillanatukban nem úgy fogadják a rajongóikat, hogy azoknak az szép emlék legyen, de összességében örülnek neki. Ezek nagyon hiú, egocentrikus emberek, tehát én úgy látom várják is az elismerést, fölismerést, csodálatot. Pláne, hogy a közönségnek játsszanak (kinek szerepelnének ha nem lenne rájuk néző?), kizárt, hogy ne akarjanak pozitív kritikát hallani tőlük.

Ha hajdani élményekre, véleményekre is vagy kíváncsi evvel kapcsolatban, akkor keresd meg a szinhaz.hu fórumában a Rajongás (1., 2., 3.,) topicokat.:-)


Egyébként Hommonay Zsolt nagyon kedves, barátságos, Szilveszter valóban kiszámíthatatlan milyen passzban lesz.

2012. nov. 29. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, bár a topicokat nem találtam túl hasznosnak, nagyon nagy benne az olvadozás :)

Hát igen... pont ezért tartok én is Szilitől...

2012. nov. 29. 16:22
 5/12 anonim ***** válasza:

Na, én már nem is emlékeztem, hogy nagy része csak olvadozás.:D Anno csak örültem, mikor rábukkantam, hogy ezek szerint nem csak nekem fordul meg a fejemben, hogy megvárjak valakit. Nekem ez nagy dilemmám volt, hogy ez még "szokás-e", de látom neked ilyen szintű problémád nincs.:-)


Próbáld meg egy füst alatt megvárni őket, így ha netán Szilveszter csalódás volna, majd Zsolt kiengesztel.;-)

2012. nov. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Efelől nincs kétségem, kedves utolsó, köszi! =D
2012. nov. 29. 20:43
 7/12 anonim válasza:

Jaj de örülök, kedves kérdező! Végre valaki korombeli, aki szeret színházba járni, aki szerint ez nem egy stréber, ciki dolog. Esküszöm neked, mióta én is nagy rajongója vagyok egy magyar színésznek, nem találkoztam olyan 15-16 évessel, aki hasonlóan gondolkozik, mint én. Egyébként nem titok, 15 éves lány vagyok, és nekem.is van egy nagy kedvencem. Ha gondolod, privátban szívesen mesélek róla, a beszélgetéseinkről, az előadások utáni találkozásokról. :)


Addig is üdvözöllek ismeretlenül is! :)

2012. dec. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Szia!

Nekem szerencsére van hasonló baráti köröm, bár tény, hogy ők kicsit idősebbek, de örülnék, ha felvennénk a kapcsolatot, kíváncsi vagyok az élményeidre ^.~

Addig is ölellek =)) Köszi a választ!

2012. dec. 4. 13:59
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Sikerült végülis a dolog?


Én most a Vígszinháznál tervezek egy ilyen akciót, mert az egyik kedvenc színészem játszani fog ott egy darabban és szeretném megvárni és egy közös fotót készíteni vele.

Csak én sem tudom, hogy szokás e ez még hogy fogadják az ilyesmit egyáltalán.

2014. szept. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Szia!

Azóta találkoztam egy-két színésszel, Sánta Lacival például, bár őt eddig is ismertem, ő aranyos volt, régen énekeltünk együtt, még emlékezett. :) Aztán 2013 februárban találkoztam Polyák Lillával, ami hatalmas csalódás volt, mert totál hideg, zárkózott nőnek ismertem meg, aki nem tud igazán mit kezdeni azzal, hogy a rajongók felköszöntik a névnapján... :| Azóta már lassan 18 vagyok, és teljesen kinőttem a rajongásból. Átalakult tiszteletté, elismeréssé a munkájuk iránt, de a nagy lelkesedés az már szerencsére a múlté. :D Azóta egyébként nem találtam olyan fontosnak azt, hogy találkozzak színészekkel vagy ilyesmi. ^^

2014. szept. 5. 15:00
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!