Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mi a színészek véleménye...

Mi a színészek véleménye azokról az elvetemültekről, akik megvárják őket a művészbejárónál?

Figyelt kérdés

Mostanában kedvencemmé vált egy-két nagyobb nevű színész, és arra gondoltam, hogy erre vetemednék, és ott dekkolnék, amíg ki nem jönnek, hogy kaphassak egy aláírást vagy közös képet, és esetleg adjak nekik egy kis apróságot.

Hogy fogadják általában a színészek? Biztosan változó, de a többségben örülnek vagy a fenébe kívánnák az illetőt?

Én például Homonnay Zsoltra gondoltam, meg Szabó P. Szilveszterre, utóbbiról elég vegyesek a visszajelzések...

Ha valaki már találkozott így színészekkel, tartana egy csöpp élménybeszámolót, hátha erőt merítek belőle? :) Köszi előre is ^.~



2012. nov. 28. 15:35
1 2
 11/12 anonim válasza:

Na azért azt senki ne felejtse el,hogy egy színész is ember. Ugyanúgy reggel nyolcra megy a gyerek az oviba. 10-től próba mondjuk kettőig. Aztán rohansz a válogatóra,vagy a szinkronba,vagy a másik darab felújító próbájára,vagy egy olvasópróbára,vagy csak egyszerűen leülsz olvasni a készülő darabod kapcsán. Elmész a gyerekért oviba,suliba stb,aztán este hétkor frissen üdén a színpadon.Még az is lehet,hogy este 10-től becsúszik mégegy próba mert ugye jövő héten premier. Aztán másnap kezdődik minden újra. Én azt mondom,amit a mesterem tanított: Épeszű ember még a nézőtérre se ül!:D

Persze,igen,a nézőből élünk...Na de ...

2014. szept. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nyugodtan oda lehet menni, csak normálisan kell viselkedni. Régen mi is sokat mentünk a húgommal.
2014. nov. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!