Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit illik ilyenkor csinálni?

Mit illik ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés
Pár hete írtam egy zenésznek, hogy van e még a nyomott pólójából, amit pár éve árult egy turnén. Nem mások vezetik helyette a profilját, hanem ő, személyesen válaszolt is, hogy még van neki, írjak egy e mailt. Csak időközben megváltoztattam a véleményem, meg most pénzem sem lenne rá. Kicsit elhamarkodottam írtam, de akartam tudni van e még raktáron. Szerintetek mit illik ilyenkor csinálni? Egyáltalán visszaírjak, hogy "elhamarkodottan írtam, most nincs pénzem, de köszi a lehetőséget?". De ez nem jó szerintem. Lehet nem kéne írnom semmit, mert gondolom őt nem foglalkoztatja ez a dolog, úgy van vele, vagy írok vagy nem, de akkor sem akarok illetlennek tűnni, hogy meglegyen rólam a véleménye.

2012. dec. 3. 20:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg te neki egy vagy a sok rajongó közül, egyáltalán nem tart bunkónak, mert nem foglalkozik ezzel.

Esetleg annyit írhatsz, ha még szeretnél a jövőben ilyen pólót,hogy "Köszönöm a választ, szeretném megérdeklődni, hogy a jövőben is elérhető lesz-e a termék, ugyanis egyelőre nem aktuális a vásárlás, de nem mondanék le róla", vagy ilyesmi.

2012. dec. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi.
2012. dec. 4. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!