Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit gondoltok, egy zenekaros...

Mit gondoltok, egy zenekaros póló mit közvetít egy emberről?

Figyelt kérdés

Nem feltétlen a tipikus fekete alapon-rock banda minta pólókra gondolok, hanem az igényesebbekre is, ugye rengeteg féle van, van ami jól néz ki, van ami gagyi. De a lényegük ugyanaz, a zenekar neve van rajta, vagy erőszakosan, feltűnően nagy betűkkel, vagy épp hogy látni a nevet. Mit gondoltok, mit közvetít egy emberről, aki ilyet hord? És most nem arra gondolok, hogy "valószínűleg szereti ezt a zenekart". Illetve hány éves kortól nem célszerű ilyet hordani?


Nagyjából ennyi lenne a kérdésem. Persze le lehetne zárni annyival is, hogy mindenki addig hordja, amíg jól érzi magát benne, de nem így gondolom. Hiába érzi valaki jól magát benne, azért a környezetének megvan róla a véleménye. Pl. egy 40+ éves pasin egy rock zenekaros póló, szerintem..nem is tudom, azt sugallja hogy nem komoly. Legalábbis én ezt gondolnám róla első látásra.



2012. dec. 4. 11:20
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én is hordok black metal zenekaros pólókat, meg fogok is. Rengeteg 30 éves hord metal pólókat is, aki benne van ilyen dolgokban.
2013. júl. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!