Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit vegyek egy goth stílusú...

Mit vegyek egy goth stílusú 16-17 éves lánynak szülinapjára, akivel nemrég lettünk barátnők?

Figyelt kérdés
2008. máj. 27. 20:38
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

vegyél neki egy igazi koponyát. nekem is van:P

sötét hangulatú játékbabák.

baromiszép ruhák ékszerek kiegészítők vannak.

ha szeret olvasni vehetsz neki verseskötetet (természetesen a halálról) vagy dárk témájú regényeket.

2008. máj. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
írónő akar lenni:D de a könyvnek az a veszélye h már lehet h megvan neki. köszi az öteleteket és a gyors választ:DDD
2008. máj. 27. 20:50
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én egyből porcelánbabára gondoltam... persze szép fekete gótikus ruhában. Vagy vannak gyönyörű goth nyakláncok... én megvesznék, ha egyszer kapnék egyet.
2008. máj. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
szerintem is valami szép nyaklánc a legjobb, de attól is függ mennyi pénzt szántál rá?
2008. máj. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
16-17 éves lánynak ékszert, porcelán bigyókat, ruhát. Goth emberkének megfelelő goth stílusú dolgokat. Ha írónő akar lenni, akkor egy szép könyvet - természetesen üreset, amibe írhat. Ha csak nem rég lettetek barátnők, és drágának tartod ez utóbbit, vagy a koponyát, vegyél egy koponyahalom formájú hamutartót vagy mécsestálat.
2008. jún. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
9%
levágott csirkefejet, esetleg egy szép lefelé fordított keresztet... ha meg DVDt vennél, vedd meg a kört. Szép gothic kislány van benne. :)
2008. júl. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%
ez vicc, amit az előttem író javasolt. én is gót vagyok, de nem vagyok sátánista, és kifejezetten állatvédő vagyok. általában a gótok rendes emberek.
2008. júl. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
26%

ne harag, nem is azért írtam a csirkefejet. A gothic embereket kb annyira taszítja ki a társadalom mint a cigányokat. Csak írtam néhány olyan jelzőt, amitől pár ember biztosan furcsán néz... :)))))))

(És tényleg igaz, hogy nyers csirkefejet esznek, és megidézik a sátánt???... -típusú beszólások előtt)

2008. júl. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
csikekesztyűt
2009. dec. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!